Superbohaterowie zapuszkowani!

Superbohaterowie zapuszkowani!
Napoje energetyczne w puszkach z podobiznami dwóch superbohaterów Marvela: Iron Mana i Hulka wprowadziła na polski rynek krakowska firma Heroes. Producentem puszek z wizerunkiem kultowych postaci jest firma Ball Packaging Europe.

Jedyne w Polsce napoje produkowane na licencji Marvela są dostępne w puszkach typu slim o pojemności 250 ml. Opakowania przykuwają wzrok kolorową grafiką obejmującą całą powierzchnię puszki.

Napoje występują w dwóch wariantach smakowych. Obie wersje zawierają palatynozę – cukier złożony, która ma o wiele bardziej korzystny wpływ na organizm niż tradycyjnie stosowana w napojach energetycznych sacharoza. Iron Man sygnuje linię energetyków wspomagających intelekt. Oprócz palatynozy napój komunikowany hasłem „Energia + intelekt” zawiera magnez, witaminy: B6 i B12 oraz żeń-szeń. Z kolei Hulk patronuje napojowi „Energia + wytrzymałość”. W jego składzie obok palatynozy znajduje się tauryna i kofeina.

Nowoczesny design puszek trafić ma przede wszystkim do dorosłych fanów komiksów, gier i filmów o superbohaterach, dla których oprócz wygody spożycia ulubionych napojów, niezwykle ważna jest wizualna strona opakowania.

puszki heroes


Czytaj więcej: Opakowania 1097 Puszki 87