Światowa premiera: wtryskarka Allrounder 470 H

Światowa premiera: wtryskarka…

Światowa premiera: Dwie hybrydowe wtryskarki Allrounder 470 H wyznaczają kierunek rozwoju nowej technologii maszyn podczas pierwszej imprezy jubileuszowej "100 lat przedsiębiorstwa rodzinego Hehl". Maszyny w wersjach napędu Comfort i Premium są szczególnie energooszczędne, oszczędzające zasoby, efektywne produkcyjnie, przyjazne w obsłudze i niezawodne!

Nowa technologia maszyn

Nowa wtryskarka Allrounder 470 H w porównaniu z wtryskarką hydrauliczną charakteryzuje się o 50% lepszym bilansem energetycznym i pozwala zaoszczędzić do 12 000 kg CO2 rocznie. We wtryskarce hybrydowej zastosowano wiele innowacji technicznych, które są dostępne tylko w firmie Arburg: Na przykład nowa koncepcja zarządzania olejem zmniejsza jego zapotrzebowanie o około 35%. Podział przepływu umożliwia równoległe ruchy hydraulicznych osi pomocniczych. Również czas suchego cyklu jest skrócony o około jedną trzecią. Napęd serwohydrauliczny Arburg (ASH) umożliwia wyjątkowo efektywną energetycznie i niskoemisyjną eksploatację.

Przyszłość jest elektryczna

Jubileuszowa maszyna jest szczególnie interesująca na przykład dla klientów, którzy szukają energooszczędnej alternatywy dla maszyn hydraulicznych: Wysokiej jakości hydrauliczna jednostka wtryskowa obniża koszty nabycia i jest niezwykle wytrzymała. Napędy elektryczne układu zamykania zmniejszają zużycie energii. To redukuje koszty eksploatacji i emisję CO2.

Opcje jubileuszowej maszyny

Dostępne są różne wersje napędu jubileuszowej maszyny, jednostki wtryskowe i opcje. Od lutego 2023 roku wtryskarka Allrounder 470 H będzie dostępna w wersjach napędu Comfort i Premium. W późniejszym okresie, jak w przypadku elektrycznego typu Alldrive, pojawi się wersja napędu Ultimate. „Nowa koncepcja będzie sukcesywnie wdrażana w kolejnych wtryskarkach Allrounder typu HiDrive.

Przekonaj się

Nowe wtryskarki będzie można zobaczyć na żywo podczas Dni Jubileuszu w dniach od 8 do 11 marca 2023 roku w Lossburgu, w Niemczech, a także podczas licznych imprez firmy Arburg i targów na całym świecie.
jubileuszowa-maszyna2
Nowa wtryskarka Allrounder 470 H
Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum