Systemy wypełnień i amortyzacji w ofercie Antalis Poland

Systemy wypełnień i amortyzacji w ofercie Antalis Poland
Antalis Poland rozpoczął współpracę z Amerykańskim dostawcą systemów do wypełnień powietrznych FP International. Korporacyjna umowa między organizacjami sprawia, iż firma stała się ich głównym dystrybutorem.

W ofercie pojawiły się urządzenia zarówno do dzierżawy jak i na sprzedaż oraz folie, poduszki powietrzne i wypełniacze EPS.

Jednym z urządzeń jest maszyna Novus, która może wykonywać 4 różne rodzaje poduszek powietrznych o jakości HDPE lub LDPE, które umożliwiają szerokie zastosowanie m.in.: owijanie, ochrona narożników, wypełnianie pustych przestrzeni, blokowanie, usztywnianie, przekładanie. Maszyna NOVUS dostarcza potrzebny materiał opakowaniowy z szybkością 22 m na minutę

Maszyny do produkcji poduszek powierznychInnym systemem jest Mini PAK’R, który umożliwia produkcję poduszek i mat powietrznych w dowolnym miejscu i czasie. Maszyna wytwarza 5 różnych typów wypełniacza, co umożliwia zastosowanie do różnorodnych opakowań: od amortyzacji i wypełniania pustych przestrzeni po owijanie, blokowanie i przekładanie produktów. Urządzenie pracuje z prędkością 7,5 metrów na minutę.

Firma wprowadziła również do swojej oferty kolejną generację wypełniaczy przyjaznych środowisku. Wypełniacze FLO-PAK GREEN wykonano z polistyrenu spienianego (EPS) w 100% podlegającemu recyklingowi. Zapewnia to zmniejszenie zapotrzebowania na zasoby naturalne, a tym samym mniejsze ich zużycie, gdyż odpady są ponownie przetwarzane na surowiec.

Flo-Pak green


Nadają się szczególnie do ochrony ciężkich przedmiotów i o nieregularnych kształtach. Dzięki kształtowi w postaci 8-ki, mają właściwości blokujące oraz posiadają znakomitą trwałość. Małe i lekkie cząstki są idealnie przystosowane do wypełniania wolnych przestrzeni w pudełku.

Czytaj więcej: Opakowania 1104

brak
 

Papiery dla poligrafii, papiery dla biur, płyty i materiały VisCom, papiery ozdobne, materiały opakowaniowe, tworzywa sztuczne

Polska
brak
 

Firma jest liderem na rynku innowacyjnego pakowania z poduszkami powietrznymi.

Polska