Targi Plastpol właśnie wystartowały

Targi Plastpol właśnie wystartowały…

Wyjątkowa edycja targów Plastpol właśnie wystartowała. Wystawa, początkowo planowana na maj, zgromadziła 147 wystawców z 12 krajów. Przedstawiciele firm z Austrii, Czechy, Danii, Holandii, Litwy, Niemiec, Polski, Serbii, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy i Włochy przez trzy targowe dni będą prezentować swoją ofertę zwiedzającym z całej Europy.

Tegoroczna wystawa jest nietypowa ze względu na termin jej organizacji. Targi Plastpol zwyczajowo odbywają się w maju, jednak z powodu pandemii COVID-19 Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o przesunięciu wydarzenia na październik.

Na ekspozycję dwudziestej czwartej edycji targów składa się sprzęt prezentowany przez 147 wystawców. Warto podkreślić, że maszyny są uruchomione, można więc na żywo zobaczyć ich pracę.

Zwiedzający oprócz najnowszego sprzętu będą mogli wziąć udział w Seminarium Technicznym - Plastech Inf. Zaskakujący temat: ''Tworzywa sztuczne jako materiał przyjazny dla środowiska naturalnego i życia człowieka''. Konferencja odbędzie się 7 października.

Ciekawą alternatywą jest także bezpłatne seminarium on-line organizowane przez PlasticsEurope Polska i Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych. Wydarzenie będzie transmitowane w czasie rzeczywistym ze studia w Warszawie 6 października.

Nowością targów jest strefa BioTworzyw. Firmy produkujące wyroby biodegradowalne, kompostowalne i biopochodne zaprezentują swoją szeroką ofertę. Warto podkreślić, że jest to wciąż rozwijającą się gałąź gospodarki, stąd też swoje miejsce podczas targów Plastpol znalazły firmy konsultingowe i badawcze.

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska
Ciekawy
Ciekawy
*.95.29.186

Wysłany: 2020-10-07 11:22:41

Podobno ta edycja jest bardzo mizerna.

Ciekawy
Ciekawy
*.95.29.186

Wysłany: 2020-10-07 14:30:25

Nieobecni proszą o relację foto.

Reportaże

Forum