Drukuj

Technologia wtryskiwania hermetyzującego firmy Battenfeld

Technologia wtryskiwania hermetyzującego firmy Battenfeld
Podczas tegorocznego Plastpolu firma Wittmann Battenfeld przedstawiła ciekawe rozwiązanie z zakresu technologii produkcji detali wielokomponentowych. Na maszynie HM 180/525H/210S z napędem ServoPower zaprezentowano produkcję detalu w procesie IMA (In-Mold Assembling), który umożliwia wytwarzanie skomplikowanych elementów w jednym kroku. Co istotne, w tym przypadku montaż w formie ma charakter technologiczny - w drugim etapie procesu wykorzystywana jest technologia obtrysku. W czasie kieleckich targów pokazano produkcję elementów opakowań hermetycznie zamykanych wykonanych z PP i SEBS (TPE).

Jak zauważa Bogdan Zabrzewski, zaprezentowana technologia jest dobrym pretekstem do pokazania całkiem nowego podejścia do problemów przetwórców. Zdaniem naszego rozmówcy, w dzisiejszych czasach poszukiwanie odpowiednich rozwiązań powinno mieć charakter kompleksowy, a dostawca wtryskarki jest zobligowany do przedstawienia takiej propozycji, która będzie również obejmowała dobór formy czy peryferiów.

Więcej na temat zaprezentowanego urządzenia oraz nowej filozofii współpracy producentów maszyn z przetwórcami w naszym materiale wideo.Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych
 

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Radziejowicka 108, Adamowizna, 05-825, Grodzisk Mazowiecki, woj. mazowieckie


Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże