Tworzywa sztuczne a poczucie bezpieczeństwa w dobie COVID-19

Tworzywa sztuczne a poczucie…

Obecna sytuacja cały czas budzi w nas w skrajne emocje i trzyma nas w niepewności. Emocje te często zatrzymują nas w miejscu, nie pozwalając się rozwijać. NTQ s.c., już po raz trzeci, pragnie zaprosić na transmisję na żywo ramach cyklu darmowych szkoleń branżowych

Trzecia transmisja na żywo, odbędzie się z udziałem Patrycji Podsiadłej - Olejarczyk, Inżyniera ds. Sprzedaży w NTQ s.c. Patrycja opowie o roli tworzyw sztucznych w czasie pandemii. Jak wyglądałaby nasza rzeczywistość bez tworzyw sztucznych? Jakie są możliwości tego, aby produkcja rozwijała się z zachowaniem troski o środowisko?

Na te pytania, i nie tylko, Patrycja opowie nam w kolejnej transmisji na żywo pt "Tworzywa sztuczne a poczucie bezpieczeństwa w dobie COVID-19".

Kilka słów od Patrycji:


Transmisja odbędzie się już w najbliższy czwartek 23 kwietnia o godzinie 14.00. Informacje o kolejnych naszych wystąpieniach znajdziecie w naszych mediach społecznościowych.

Rozmawiajmy, wspierajmy się, twórzmy!

https://ntqsc.pl/blog/2020/03/stayintouch

#stayintouch

Transmisja zostanie zapisana dla wszystkich tych, którzy nie mogą w niej uczestniczyć w tym czasie.

Znajdź nas w social media:

Facebook

Instagram

LinkedIn

YouTube

patrycja-zapowiedz


Kompleksowe partnerstwo biznesowe na rynku
 

Kompleksowe partnerstwo biznesowe na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych. Sprawdź największe atuty marki NTQ s.c.: wtryskarki, peryferia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, systemy do wtrysku ciekłego silikonu, układy plastyfikujące, tworzywa sztuczne i dodatki, optymalizacja i wdrażanie projektów, profesjonalne doradztwo techniczne i serwis

Polska, 03-885 Warszawa, Księcia Ziemowita 53

Dzent
Dzent
*.151.33.147

Wysłany: 2020-04-23 21:45:11

Ludzie nie rozumieją że to nie firmy produkujące są problemem. Tylko oni sami. Np. rzucając "śmieci" tworzywa do lasu. Każde tworzywo da się ponownie wykorzystać. Proces podobny trochę do procesu szkła. A medyczne odpady z tworzywa które sa spalane w kontrolowanych warunkach zapewniają lepsza wartosc opalowa "energie" niż drewno.