Wschodnie Dni Kooperacji okazją do spotkań dla branży narzędziowej

Wschodnie Dni Kooperacji okazją do spotkań dla branży narzędziowej
W dn. 15-17 listopada w Lublinie odbędą się Wschodnie Dni Kooperacji.

Sektor metalowy w makroregionie Polski Wschodniej charakteryzuje się dynamicznym rozwojem - na przestrzeni kilku ostatnich lat wzrosła wielkości produkcji oraz poziom zatrudnienia. Według danych Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych SA, województwa Polski Wschodniej należą do obszarów o dużym potencjale inwestycyjnym, zwłaszcza dla przemysłu metalowego. Podwykonawcy, kooperanci i producenci działający w tym obszarze będą mieli okazję do spotkania podczas Wschodnich Dni Kooperacji, które odbędą się na terenie Targów Lublin w dn. 15-17 listopada br.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych. Szczegółowa oferta to m.in. techniczne detale z tworzyw konstrukcyjnych, detale do maszyn rolniczych i drogowych, detale do urządzeń elektrycznych, części dla lotnictwa, wtryskownie, galwanizernie, oferta odlewów, elementów kutych, projektowania i budowy urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych, kół i przekładni zębatych, systemów zamykania, gwoździ i śrub, obróbki mechanicznej odlewów, usług cięcia, frezowania, toczenia, mechaniki precyzyjnej, obróbki plastycznej.

W gronie wytawców targowych znajdują się głównie firmy należące do Wschodniego Klastra Obróbki Metali oraz Klastra Obróbki Metali, ale nie zabraknie również firm spoza makroregionu Polski Wschodniej, m.in. z województwa pomorskiego (Obróbka Metali Mieczysław Mielnik), wielkopolskiego (ZPUH Komfort), małopolskiego (KLGS, Global Supplier Poland) czy dolnośląskiego (Segepo-Refa).

Wschodnie Dni Kooperacji to doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych w gronie branżowych specjalistów. Znajdą się wśród nich przede wszystkim osoby odpowiedzialne za zamówienia usług podwykonawczych bądź zainteresowane inwestycjami w nowe technologie przemysłowe, zwłaszcza przedstawiciele branży motoryzacyjnej, lotniczej i energetycznej.

Podczas targów odbędą się umówione wcześniej spotkania kooperacyjne ułatwiające nawiązanie kontaktów z potencjalnymi usługodawcami. Firmy mogą zgłaszać swoje zapotrzebowanie na usługi świadczone przez podwykonawców za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej targów. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie internetowej organizatora.


Wschodnie Dni Kooperacji


W tym samym czasie odbędą się Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS oraz Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA. ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. INFOSTRADA już od kilku lat jest miejscem spotkań inwestorów, wykonawców i innych podmiotów zaangażowanych w realizację projektów teleinformatycznych.

Czytaj więcej: Maszyny 483 Narzędzia 92