Wyciskane butelki Raunds do syropów

Wyciskane butelki Raunds do syropów
Zakłady RPC Containers Raunds wyprodukowały „wyciskane” butelki o niezwykłym kształcie do nowego produktu najbardziej popularnej w Wielkiej Brytanii marki polew deserowych Lyle’s Golden Syrup.

Nowa seria Lyle’s Squeezy Syrup, obejmująca siedem wersji smakowych, łączy sympatyczny wygląd z recepturą bez sztucznych barwników i konserwantów (m.in. prawdziwy sok owocowy).

Producent Tate & Lyle potrzebował ciekawego opakowania, które wyróżniałoby się na półkach i było przyjemne w użyciu. Nowy projekt, wykorzystujący słynny „złoty łuk” marki Lyle’s Golden Syrup, charakteryzują opływowe kształty, dzięki którym butelka jest przyjemna w dotyku i umożliwia łatwe i szybkie wyciskanie produktu.

Zakłady RPC Raunds przekształciły ten trudny technicznie pomysł w praktyczne, formowane z rozdmuchem opakowanie. Butelki o pojemności 268 ml są produkowane z polipropylenu kopolimerowego o wysokiej przejrzystości, co ułatwia wyciskanie i zapewnia dobrą widoczność produktu.

Kolorowe etykiety z folii termokurczliwej opasujące pojemniki są częściowo przezroczyste, aby klienci mogli zobaczyć produkt. Etykieta i wieczko każdej wersji smakowej są dobrane kolorystycznie, aby łatwo odróżniać poszczególne smaki.

„Lyle’s Squeezy Syrup to ważny dodatek do marki Lyle’s Golden Syrup, oferujący smaczną polewę w pomysłowym pojemniku szczególnie odpowiadającym rodzinom z dziećmi” - powiedziała Alison Ashman, starszy menedżer ds. marki. „Opakowanie wyprodukowane przez RPC Raunds zapewnia doskonałą funkcjonalność i atrakcyjny wygląd”.

RPC CONTAINERS Ltd
Grove Street, Raunds, Northants.,
NN9 6ED, UK
Tel: +44 (0) 1933 623 311
Fax: +44 (0) 1933 622 126
Email: sales@rpc-raunds.co.uk
WWW: www.rpc-raunds.co.uk

Czytaj więcej: Butelki 158