Wygodne wieczka z Halstead do pojemników do zup

Wygodne wieczka z Halstead do pojemników do zup
Stylowe wieczka zaprojektowane i produkowane w RPC Containers Halstead zapewniają wygodę dla konsumentów i nienaruszalność produktów z nowej serii zup Heinz przeznaczonych do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych.

Nowa seria zup ma odpowiadać wymaganiom narzucanym przez szybkie tempo życia współczesnych konsumentów i jest sprzedawana w supermarketach oraz innych punktach sprzedaży detalicznej, np. na stacjach benzynowych. Przed spożyciem konsument musi podnieść wieczko, aby usunąć zamykającą pojemnik folię gwarancyjną, a następnie założyć wieczko ponownie i podgrzać produkt w kuchence mikrofalowej.

Wieczko RPC Halstead jest nie tylko przystosowane do podgrzewania w kuchence mikrofalowej, ale także wyposażone w wygodny otwór do picia. Projekt wieczka zapewnia szczelne zamknięcie gwarantujące nienaruszalność produktu, pozwalając jednocześnie konsumentowi łatwo otwierać i zamykać pojemnik.

Projektując wieczko specjaliści z RPC musieli pokonać znaczne problemy techniczne, ponieważ każda wersja smakowa zupy jest sterylizowana odpowiednio do jej składników, a różne techniki powodują wahania w stopniu skurczenia pojemnika. Spółki RPC i Heinz ściśle współpracowały ze sobą i z producentem pojemników, aby zapewnić dostateczną elastyczność wieczek odpowiednio do różnych stopni kurczliwości pojemników.

Na wieczkach, formowanych wtryskowo z PP, wytłoczone jest logo Heinz oraz informacja o zasadach bezpiecznego użytkowania. Wieczka produkowane są w kolorze czerwonym i kremowym, zgodnie z wymaganiami zdobniczymi firmy Heinz.

RPC Containers Ltd
4th Avenue, Bluebridge Industrial Estate,
Halstead, Essex CO9 2SY
Tel: + 44 (0) 1787 473224
Fax: + 44 (0) 1787 474151/474270
Email: sales@rpc-halstead.co.uk

Czytaj więcej: Opakowania 1108