Zabezpieczenie gwarancyjne do lodów dla gastronomii

Zabezpieczenie gwarancyjne do lodów dla gastronomii
Zakłady RPC Containers Hereford wyprodukowały nowy 4-litrowy pojemnik do lodów, aby spełnić rosnące zapotrzebowanie na zapewnienie nienaruszalności produktów w gastronomii.

Pojemniki, produkowane z PP przystosowanego do głębokiego mrożenia, nadają się idealnie do lodów i innych mrożonek. Wyposażone są w odłamywaną płytkę formowana wtryskowo, dzięki której naruszenie zawartości jest natychmiast zauważalne, ale która nie utrudnia otwierania wieczka, co byłoby kłopotliwe w ruchliwych placówkach gastronomicznych.


Dostępny jest szereg opcji zdobniczych, pozwalających urozmaicić prezentacje produktu, m.in. etykietowanie w formie i wersje kolorowe.

Przedsiębiorstwo RPC Hereford zainwestowało w maszynę dwugniazdową, aby zapewnić wysoka jakość produkcji pojemników i wieczek.

„Jest to kolejny krok naprzód w produkcji opakowań do lodów dla gastronomii, zapewniający skuteczne zabezpieczenie produktu przed naruszeniem bez utrudniania otwierania pojemników” – zauważył Ian Craig, dyrektor handlowy w RPC Hereford.

RPC CONTAINERS Ltd
Holme Lacy Road
Rotherwas, Hereford
HR2 6LB
UK
Tel: +44(0)1432 291200
Fax: +44(0)1432 291201
Email: sales@rpc-hereford.co.uk
www.rpc-hereford.co.uk

Czytaj więcej: Opakowania 1097