Gdynia Design Days
Projekt

6 cze 2011, 15:29 Zaprojektuj

Uczestników programu Zaprojektuj Swój Zysk i wszystkich zainteresowanych wzornictwem przemysłowym zapraszamy na święto designu do Gdyni.

Od 13 do 17 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz Det Norske Veritas Poland w Gdyni odbędą się warsztaty ZSZ dla przedsiębiorców i projektantów.

W piątek, 17 czerwca o 19.00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się sesja networkingowa dla przedsiębiorców i projektantów oraz wernisaż wystaw prezentowanych jako dobre praktyki wzornicze: „Wzornictwo za 4 złote.1 Euro Design” i „Designer Roku 2010 Tomasz Augustyniak”.
Zapraszamy również na na debatę ‘Rozwój miasta poprzez biznes kreatywny, rozwój biznesu poprzez design”. W debacie udział wezmą: prezes IWP Beata Bochińska, prorektor ASP dr hab. Marek Adamczewski, wiceprezydent Gdyni Michał Guć, architekt i antropolog kultury Monika Zawadzka, prof. antropologii i kulturoznawstwa Tomasz Szkudlarek, projektant wzornictwa przemysłowego Tomasz Augustyniak oraz przedstawiciel lokalnego medium.

Pasjonatów designu zapraszamy w okolice plaży miejskiej na pozostałe atrakcje festiwalu Gdynia Design Days.

Wystawy w PPNT będą udostępnione zwiedzającym do 30.06.2011.

Radomir

15 cze 2011, 15:29 Zaprojektuj

W poniedziałkowym, trójmiejskim wydaniu Gazety Wyborczej pojawił się specjalny dodatek informacyjny Gdynia Design Days.

Jeśli nie mieszkasz w Trójmieście lub po prostu przegapiłeś to wydanie GW, możesz nadrobić to jednym kliknięciem. Serdecznie zapraszamy do lektury!Odpowiedz Nowy temat