Oświadczenie firmy Plastigo
Wiadomości

1 lut 2012, 0:00 Plastech

Prezentujemy oświadczenie podpisane przez Asteniusza Myśliwca, prezesa Plastigo. Jest to odpowiedź na pismo, które w ubiegłym tygodniu przesłał do branżowych mediów Bogusław Bachniak, szef firmy B&K z Żywca. Oświadczenie firmy Plastigo czytaj>>

obserwator
1 lut 2012, 21:46

"Przedsiębiorstwo Fair Play" hahaha
Haitian się o tym przekonał to i Borche się przekona

Rachela

2 lut 2012, 3:17 Kevin_klein

Z oświadczenia Pana Prezesa wynika, że firma Borche na wieść, iż sławna na całym świecie marka Plastigo chciała by nawiązać współpracę, rezygnuje z umowy (ponosząc spore koszty) z dobrze rokującym dystrybutorem :-| Gdzie tu sens, się pytam ????
Kto w to wierzy ? Proszę o deklaracje Szanownych Komentatorów.
Na mój gust: kolejna próba wybielenia Plastigo, i tyle ........

3 lut 2012, 16:20 Karolll

Haha, Kevin, jakiś ty malutki. Twoje zdanie jest jeszcze głupsze. Sądzisz, że Borche tak sprawnie i owocnie współpracowało z B&K, że bólem serca ich opuszczał (i ponosił koszty)...? Haitan podziękował Plastigo, Borche B&K. Tak trudno to zrozumieć...? Plastigo okazał się lepszy i wygrał bitwę o Producenta. Nikt nie wie czym to się skończy ale business is business.
No i oczywiście fakt odszkodowania został sprytnie przemilczany zarówno przez ciebie (co nie dziwi) jak i B&K (w sumie też nie)
A dwa to: jaką komentujący mają ci deklaracje złożyć...? Podatkową...?
Opinię to i owszem, ale deklarację...? Ogarnij się w końcu.

5 lut 2012, 19:42 GacekGackiewicz

Karolll nie porównuj tych dwóch sytuacji ponieważ w przypadku Borche to Plastigo na gwałt szukało dostawcy i podkopywało pozycję ówczesnego dystrybutora. Natomiast zerwanie współpracy z Plastigo przez Haitiana było jego suwerenną decyzją.

6 lut 2012, 15:57 Iebm

Koledzy - jaka jest prawda podejrzewam mozemy tylko spekulować. mnie ciekawi tylko jedno- czy Plastigo odniesie taki sam sukces jak z poprzednim dostawcą . Ja sadze ze nie , ale byc może sie mylę . Proponuje mniej emocji , a więcej chłodnej oceny produktu .
PS

Żadna z firm biorących udział w sporze mnie nie sponsoruje , bowiem sosbiście zarówno Haitian jak i Borche oferują maszyny bardzo złej j akości . Podpisuje się pod tym imieniem i nazwiskiem : Edward Budkiewicz :)

22 lut 2012, 19:07 Tajemniczy

Kolego jesli dla Ciebie obie te marki sa takiej złej jakości to czemu jest ich tyle w Polsce i czemu sprzedają sie one w dalszym ciągu?

22 lut 2012, 19:14 Iebm

Bo są tanie .

22 lut 2012, 19:25 Tajemniczy

Liczy sie nie tylko cena ale na sprzedaż maja także wpływ takie czynniki jak:dobry serwis,jakość,niska awaryjność i obsługa klienta.

22 lut 2012, 20:17 Iebm

Obie marki nie charakteryzuja się wymienionymi cechami . Przepraszam , jezeli kolege uraziłem , ale zdania nie zmienię .

23 lut 2012, 23:04 Karolll

Hmm, nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz tak daleko idące wnioski, ale chyba ktoś w przeszłości Panu maszyny nie naprawił i stąd takie a nie inne zdanie. . .Odpowiedz Nowy temat