Plastigo wyłącznym przedstawicielem firmy Borch
Wiadomości

29 gru 2011, 0:00 Plastech

Plastigo został ostatecznym zwycięzcą batalii o wtryskarki chińskiej firmy Borche. Od teraz wszystko to, co związane z tą marką bierze na siebie były dystrybutor Haitiana. Plastigo wyłącznym przedstawicielem firmy Borch czytaj>>

29 gru 2011, 14:55 Kevin_klein

Gratulacje dla Plastigo - mają siłę "przebicia". Ciekawe, że oświadczenie podpisała kobieta, co na chińskie obyczaje jest niezwykłe oraz że dokument jest datowany na drugi dzień Świąt (to akurat nic dziwnego dla Azjatów, ale w dokumentacji polskiej firmy będzie wyglądało zabawnie).

Racigniew

30 gru 2011, 2:18 Kevin_klein

Nikt nie komentuje tego epokowego wydarzenia ? Może debiut przełomowych technologicznie transporterów Plastigo trochę przyćmił tą rewolucję na rynku :)
Mamy w końcu z dawna upragnione wtryskarki Borche w Polsce. Teraz kryzys nam nie straszny :)

30 gru 2011, 21:00 Tajemniczy

Kolego skąd w tobie tyle złości,czyżbyś był zazdrosny?
Poza tym naprawde szkoda odpowiadać na twoje złośliwe uwagi.

1 sty 2012, 18:48 GacekGackiewicz

Tajemniczy sam nazywasz rozmówców idiotami a później się dziwisz...

3 sty 2012, 2:23 Kevin_klein

Do Tajemniczego: to nie złość :) Może odrobina ironii wobec ewidentnych wpadek medialnych Plastigo. Nie jest tajemnicą nawet dla Tajemniczego, że Plastigo ma kłopoty i musi wprowadzić nowy produkt na rynek. Ale to nie znaczy, że może używać do tego celu wszelkich nie zawsze dozwolonych środków (patrz: wywiad z Panem Wartaczem, taśmociągi firmowane przez Plastigo, "wycięcie" z rynku firmy B&K itp.). Sorry, ale możesz to zripostować, to czekam z niecierpliwością. Wobec sensownych argumentów odszczekam wszysstkie moje "złośliwości" :-|

3 sty 2012, 21:46 Iebm

Czytałem posty Kevina i przyznaję , nie przepada kolega za Plastigo . Jego sprawa . Moim zdaniem Plastigo zrobiła dużą rzecz i zarobiła dużo pieniędzy sprzedając g.wno jakim są wtryskarki pewnej chińskiej firmy na H .

I chwała im za to ! A że polscy klienci chcieli to kupować to ich wola i decyzja. Ja szanuję Plastigo za sukces w robieniu interesów. I nadal życzę im wszystkiego dobrego !

3 sty 2012, 23:51 Tajemniczy

Kolego nie będę nic ripostował bo to naprawde niema żadnego sensu.Myśle że czas kończyć ten zaciekły,bezsensowny pojedynek na słowa.

5 sty 2012, 1:46 Kevin_klein

Do Kolegi Iebm:
Szanuję i doceniam dokonania Plastigo w ostatnim dziesięcioleciu za wprowadzenie, wypromowanie i wdrożenie marki Haitian na rynku polskim. Tego nie da się zaprzeczyć i ja się pod tym podpisuję.
Rzecz jednak w tym, że firma używająca godła Fair Play dopuszcza się działań mocno dyskusyjnych (delikatnie rzecz ujmując). Nie będę ponownie wymieniał tych działań, ale nie mogę się pogodzić z takim zakłamaniem.
I tyle....

5 sty 2012, 1:51 Kevin_klein

Do Kolegi Tajemniczego:
Tak też myślałem :-|
Wprawdzie nie traktuję sprawy w kategorii pojedynku, ale nie oczekiwałem sensownej i merytorycznej odpowiedzi.
Zgodnie z życzeniem Szanownego Kolegi: kończmy, by wstydu oszczędzić.Odpowiedz Nowy temat

Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30