Poszukiwanie pracy w branży tworzyw sztucznych
Wortal

29 mar 2007, 1:06 vdtv

Witam! Zapytanie mam dotyczące kwestii umieszczania ogłoszeń dotyczących poszukiwania pracy przez osoby związane z branżą tworzyw sztucznych. Zagląda tu wielu właścicieli mniejszych lub większych firm przetwarzających tworzywa sztuczne. Tworzywa to nie jest temat jaki można zgłębić podczas jednego szkolenia. Możliwe, że pracodawcy mogliby znaleźć na tych stronach pracowników, którzy posiadają konkretną wiedzę, doświadczenie i szukają pracy. Czy nie warto utworzyć taki dział?
Akurat jestem w poszukiwaniu pracy, ale chcąc umieścić swoje ogłoszenie nie widzę miejsca ani stosownej do tego rubryki :) I tylko proszę nie odsyłać mnie do portali zajmujących się konkretnie rekrutacją do pracy itp. bo niestety to nie działa :) Wolę tutaj znaleźć potencjalnie zainteresowanego pracodawcę. Pozdrawiam i będę tu zaglądać czy są zmiany :)

29 mar 2007, 9:07 pawelw

Witam,

Aktualnie mamy dział PRACA, w którym firmy mogą umieszczać oferty typu "szukam pracownika". Ogłoszenia takie można umieszczać bezpłatnie w naszym serwisie. Dodatkowo prezentujemy oferty pochodzące z serwisów naszych partnerów: Pracuj.pl, HRK.pl, Jobs.pl, qPracy.pl.

Myślę, że wkrótce poszerzymy ten dział o możliwość zamieszczania ogłoszeń typu "szukam pracy". Gdy uda się zbudować dużą bazę, aktualnych ogłoszeń, to może to być bardzo ciekawe dla firm poszukujących pracownika.

Dziękuję za pomysł.

Radomił

29 mar 2007, 19:40 freelancer

Witam,

Podpisuję się obiema rękami :! Na wszystkich portalach tworzywowych, poza Plastech, wisi moje ogłoszenie - szukam pracy. VDTV ma rację: ogólne portale nie szukają ludzi z doświadczeniem, tylko z papierami.

Pozdrawiam.

21 kwi 2007, 11:12 megan

Wprowadzam mały bunt! Czytajac ogloszenia o prace stwierdzam ze konczac studia moge stac sie przedstawicielem handlowym...Jezeli ktos szuka pracownika to z reguly z doswiadczeniem. Uczac sie dziennie trudno jest nabierac doswiadczenie.Ja probowalam,pracujac w OKT :D moze ktos slzszal o tym zakladzie tworzyw sztucznych... Zatrudniaja na umowe zlecenie placac 2,56 PLN na godz. Troche przegiecie prawda ;? Dlatego nie popracowalam tam zbyt dlugo i mysle ze dla przyszlego pracodawcy nie posiadam doswiadczenia...
Jesli ktos szuka prcowitego ludka :0 szybko sie ucze itd prosze o kontakt :O
PS sorry za bledy ale prawy Alt mi wzlecial !:]Odpowiedz Nowy temat

Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08