Sugestie w wortalu Plastech.pl
Wortal

Anonymous
3 lip 2012, 9:22

Zapraszamy wszystkich Użytkowników do wpisywania swoich sugestii, uwag i pytań związanych z funkcjonowaniem wortalu Plastech.pl w naszym nowym dziale, który znajduje się TUTAJ

Ramones
20 wrz 2012, 17:56 Ramones

Czy na wortalu jest aktywny admin ?? :D
Warto powalczyc o to forum bo teraz zaczelo na nim pisac sporo osob kompetentnych w ten sposob pomagajac rodzimym przetworcom .
Moja jedna uwaga --wszystkie tematy ,ktore przekroczyly 3 mies powinny byc automatycznie kasowane.Od kompetetnego admina powinno zalezec ktore nalezy zostawic bo sa przyszlosciowe i jakas porada .
Oczywiscie admin musi znac sie na rzeczy i potrafic rozrozniac spam od wartosci.
Forum jest bardzo zasmiecone i kazdy nowy co wchodzi rozronia tematy tylko po datach wpisu co nie powinno miec miejsca .Tak branzowe forum musi byc przejrzyste i czytelne --to tyle odemnie !!
Jest kolosalny postep w stosunku do tego co bylo 2-3 lata temu --wywalono oszustow i naciagaczy !!

Anonymous
20 wrz 2012, 22:40 *.111.99.46

Witam,

Dzięki za sugestie. Na Forum jest kilku moderatorów, ale przede wszystkim to sami użytkownicy mają być "solą" tego miejsca.

Tematy nie mogą być automatycznie kasowane, gdyż niektóre, nawet "leciwe" informacje, mogą być przydatne dla kogoś dzisiaj.

Naturalną rzeczą jest na formach, że nowe tematy rozróżnia się o datach, a jeśli ktoś się loguje, to nowe wątki ma podświetlone. Dodatkowo istotne naszym zdaniem tematy wyświetlane są w prawej kolumnie innych stron serwisu.

Forum zostało podzielone na kilka sekcji, aby każdy bardziej lub mniej doświadczony w branży, mógł tu swobodnie wyrażać swoje poglądy, z poszanowaniem odmienności zdania.

Pozdrawiam 8)

Radociech

Iebm
21 wrz 2012, 17:05 Iebm

Panie Radku -

przede wszystkim cieszę się ze nie ingerujecie w wolność wypowiedzi o ile nie naruszają granic dobrego smaku . Czasem uwaga osoby mało doświadczonej potrafi pobudzić myślenie u pewnych siebie starych wyjadaczy , Natomiast może warto poszerzyć ilość działów o np. porady technologiczne , info o szkoleniach etc.

pozdrawiam

Iebm
22 wrz 2012, 23:25 Iebm

Panie Radku -

Mam nadzieję że potraficie opanować osoby których wypowiedzi charakteryzuja się zwykłym chamstwem

Iebm
23 wrz 2012, 7:54 Iebm

Proponuję uruchomienie możliwości zgłaszania do moderacji postów obraźliwych , wulgarnych i chamskich oraz blokowanie ich autorów na forum

Pawelw
24 wrz 2012, 11:58 Pawelw

Ostrzeżenie dla Pana Ramonesa

Staramy się kasować wszystkie wulgarne posty i posty obrażające innych użytkowników. A jeśli nadal będzie je Pan publikował usuniemy Pana konto.

Anonymous
24 wrz 2012, 12:05 *.8.83.130

Witam,

Z racji, że byłem wezwany "do tablicy", chciałbym tylko przytoczyć fragment informacji, która jest widoczna dla Użytkownika przed dodaniem komentarza:

"Komentarz będzie usunięty, jeśli będzie zawierał wypowiedzi niezgodne z obowiązującymi normami prawnymi, obyczajowymi czy etycznymi, w tym zwłaszcza treści wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, propagujące przemoc oraz naruszające zasady współżycia społecznego.

Redakcja zastrzega sobie również prawo do wprowadzenia skrótów, wycięcia części wypowiedzi lub w ostateczności nieupubliczniania całego komentarza, jeśli jego treść zawierać będzie niecenzuralne słowa bądź wyrażenia."

Zamykając wątek: wszelkie sugestie lub uwagi można zgłaszać na specjalnie przygotowanej do tego stronie
https://www.plastech.pl/proposer/index/s/new

Pozdrawiam i proszę o więcej wzajemnego zrozumienia poszanowania.

Anonymous
15 paź 2017, 9:17 *.134.79.121

Moim zdaniem ten co założy dany temat zawsze powinien dostawać maila jak ktoś napisze w jego temacie. Widzę że niektórzy coś napiszą, założą temat a potem zapominają o tym. Mogli by chociaż napisać czy rozwiązali problem.

Pawelw
15 paź 2017, 11:46 Pawelw

Jachok #(on) napisał:

Moim zdaniem ten co założy dany temat zawsze powinien dostawać maila jak ktoś napisze w jego temacie. Widzę że niektórzy coś napiszą, założą temat a potem zapominają o tym. Mogli by chociaż napisać czy rozwiązali problem.


Dziękuję za dodanie propozycji

W zasadzie to dodaliśmy taką możliwość jakiś czas temu. Przy zakładaniu tematu i dodawaniu odpowiedzi jest do wyboru opcja "Powiadom mnie e-mailem o nowych odpowiedziach", której wybranie powoduje powiadomienia email o nowych odpowiedziach.

Okazuje się jednak, że opcja ta nie działała poprawnie z powodu drobnego błędu, który właśnie usunąłem. Od tej pory powinno być już OK.




Odpowiedz Nowy temat

Forum

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Janusz75

Własna firma produkcyjna 2021-03-22

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20