Targi Plastpol 2014 były:
Ankiety

Targi Plastpol 2014 były:

2 cze 2014, 11:28 Radek

Zachęcamy do głosowania i dzielenia się swoimi wrażeniami i opiniami na temat tegorocznych targów Plastpol oraz do przedstawiania oczekiwań odnośnie do kolejnych edycji.

5 cze 2014, 11:09 Mario737

Widzę, że mimo kilkudziesięciu głosów, nie ma chętnych to wypowiedzi. To może zacznę. Byłem tylko zwiedzającym, ale miałem okazje rozmawiać w kilkoma wystawcami, więc również z tej perspektywy słów kilka.

Targi Kielce pod względem infrastruktury rozwijają się i jak popatrzę kilka lat wstecz, to jest znaczny postęp. A więc mamy naprawdę nowoczesną halę E, która doskonale łączy z pozostałymi halami, a zarazem pozwala odpocząć od hałasu. We wszystkich halach jest bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Całkiem sporo miejsc parkingowych, choć sama odległość od parkingu wielopoziomowego do hal jest znaczna i tu przydałby się może ruchomy chodnik. Dobre posunięcie, by umiejscowić kilka większych stoisk w hali A, co niewątpliwie zachęcało, by odwiedzenia wszystkich hal.

W tym roku jakby więcej zwiedzających, chociaż tutaj tradycyjnie słaby był pierwszy dzień. Także może warto coś z tym zrobić i zagospodarować tę przestrzeń dnia pierwszego (może tańsze bilety albo inne atrakcje dla tych, którzy jako pierwsi odwiedzą targi?). Ostatni dzień był też słabszy, ale to właściwie czas dla wystawców, by mogli się rozejrzeć, co słychać u innych.

Dobrym pomysłem była za to gala wręczenia nagród, bez zbędnych fajerwerków, odbyła się na terenie targów. Choć może warto wtedy o godzinę skrócić otwarcie targów, by wszyscy zainteresowani mogli się pojawić.

Spotkałem się też z głosami, że dla niektórych firm formuła dwuletnia byłaby bardziej korzystna, że można by się lepiej przygotować, zarówno pod względem finansowym jak i pod kątem prezentowanych nowości.

Generalnie po dłuższej przerwie mogę stwierdzić, że targi Plastpol 2014 były udane. Moja ocena to 4+.

5 cze 2014, 20:10 Iebm

Organizatorzy pracują nad infrastrukturą , ale do K2 jeszcze trochę brakuje . Natomiast formuła targów już się wyczerpała - albo raz na 2 lata , co byłoby z korzyścią dla gości i wystawców , albo o 1-2 dni krócej , co byłoby ulga dla wystawców i mobilizowałoby gości . A tak - powiało umęczoną duszą zmarłych niedawno targów w Poznaniu.......

Rachela

11 cze 2014, 15:28 szybki_tg

Witam,
Targi pod wzgledem organizacyjnym byly bez zarzutu, natomiast moje zdanie jest podobne do wiekszosci wystawcow - formula dwuletnia sprawdzila by sie lepiej w naszych warunkach. Zbyt malo nowosci i innowacji pojawia sie z roku na rok.Odpowiedz Nowy temat

Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30