Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Zapoznanie

17 gru 2010, 23:50 Oskaeg

Jestem Oskar i mam 20 lat od dziecka fascynowały mnie tworzywa sztuczne ich obróbka a przede wszystkim ich budowa atomowa oraz właściwości chemiczne. Jeżeli chodzi o tą branże to jestem prawdziwym jej pasjonatem.

Jako 13 letni chłopiec projektowałem bardzo ciekawe trójwymiarowe modele komputerowe. Zawsze marzyłem żeby to co robię na komputerze było prawdziwą namacalną rzeczą. W dzieciństwie eksperymentowałem z różnymi materiałami i spaliłem przy tym nie jeden garnek ;) . Nie mniej jednak parę lat później udało mi się zmiękczyć tworzywo w garnku na kuchence gazowej i wykonać mój pierwszy przedmiot ( z polipropylenu ) w warunkach domowych i przy użyciu betonowej formy.

Parę dni temu udało mi się kupić okazyjnie malutką wtryskarkę pionową ( tłokową ręczną ) którą widać na awatarze obok. Jest to moje pierwsze urządzenie tego typu i dlatego chciałbym zwrócić się do państwa z kilkoma pytaniami które będę zadawał w poszczególnych działach.

Ze swojej strony mogę służyć pomocą jeżeli chodzi o komputery hardware i software.
Interesuje się ponad to elektroniką, programowaniem mikro-kontrolerów i tworzeniem frezarek CNC, grafiką komputerową 2D i 3D. Tworzeniem stron internetowych i aukcji.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dyskusji na założonych przeze mnie tematów.Odpowiedz Nowy temat