Vespa VP Ltd.

Nowoczesne i wydajne młynki do odpadów tworzyw sztucznych, granulatory

Vespa VP Ltd.
 
Dane kontaktowe:
ul. 100 G.M.Dimitrov
Bułgaria, 5802 Pleven

Opis działalności

VESPA Granulators koncentruje się na projektowaniu i rozwoju urządzeń do recyklingu tworzyw sztucznych i odpadów. Nowoczesna technologia granulatorów do tworzyw sztucznych i ich solidność, przekładające się na optymalizację ich żywotności, pomogły firmie stać się jedną z najbardziej zaufanych marek wśród producentów granulatorów do tworzyw sztucznych.

Produkty

Asortyment młynków do tworzyw sztucznych obejmuje młynki małe, średnie i duże przeznaczone do rozdrabniania tworzyw sztucznych. Oferujemy także szereg urządzeń pomocniczych i części zamiennych, takich jak urządzenia ssące, przenośniki taśmowe i ostrzarki. Wśród wielu standardowych funkcji każdego z granulatorów dla większości modeli dostępna jest również izolacja akustyczna. Zróżnicowane konstrukcje wirników tnących granulatora ułatwiają przetwarzanie wylewek, elementów odlewanych, profili, rur, płyt i folii. Maszyny są zdolne do rozdrabniania kabli i innych materiałów z tworzyw sztucznych.

granulator vespa młynek do tworzyw

Granulatory firmy VESPA są uważane za jedne z najlepszych na rynku. Do ich najważniejszych zalet należą: duża wydajność, zastosowanie nowoczesnych technologii, wysoka jakość wykonania oraz bezawaryjność.

Każda z maszyn może być dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta, co umożliwia ich zastosowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Serwis

Patrząc w przyszłość i słuchając tego, co mówią Klienci, VESPA jest zawsze gotowa spełniać ich obecne i przyszłe potrzeby. Nie ma żadnych kompromisów w dostarczaniu wysokojakościowych, bezpiecznych, wydajnych i niezawodnych granulatorów do tworzyw sztucznych.