Vespa VP Ltd.

Nowoczesne i wydajne młynki do odpadów tworzyw sztucznych, granulatory

Vespa VP Ltd.

Vespa VP Ltd.

ul. 100 G.M.Dimitrov
5802 Pleven
Bułgaria
Zaloguj się aby wyświetlić dane kontaktowe

Opis działalności

VESPA Granulators koncentruje się na projektowaniu i rozwoju urządzeń do recyklingu tworzyw sztucznych i odpadów. Nowoczesna technologia granulatorów do tworzyw sztucznych i ich solidność, przekładające się na optymalizację ich żywotności, pomogły firmie stać się jedną z najbardziej zaufanych marek wśród producentów granulatorów do tworzyw sztucznych.

Produkty

Asortyment młynków do tworzyw sztucznych obejmuje młynki małe, średnie i duże przeznaczone do rozdrabniania tworzyw sztucznych. Oferujemy także szereg urządzeń pomocniczych i części zamiennych, takich jak urządzenia ssące, przenośniki taśmowe i ostrzarki. Wśród wielu standardowych funkcji każdego z granulatorów dla większości modeli dostępna jest również izolacja akustyczna. Zróżnicowane konstrukcje wirników tnących granulatora ułatwiają przetwarzanie wylewek, elementów odlewanych, profili, rur, płyt i folii. Maszyny są zdolne do rozdrabniania kabli i innych materiałów z tworzyw sztucznych.

granulator vespa młynek do tworzyw

Granulatory firmy VESPA są uważane za jedne z najlepszych na rynku. Do ich najważniejszych zalet należą: duża wydajność, zastosowanie nowoczesnych technologii, wysoka jakość wykonania oraz bezawaryjność.

Każda z maszyn może być dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta, co umożliwia ich zastosowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Serwis

Patrząc w przyszłość i słuchając tego, co mówią Klienci, VESPA jest zawsze gotowa spełniać ich obecne i przyszłe potrzeby. Nie ma żadnych kompromisów w dostarczaniu wysokojakościowych, bezpiecznych, wydajnych i niezawodnych granulatorów do tworzyw sztucznych.