Elektryk/Elektromechanik/Pneumatyk

PPH FOLPAK BARANOWSKI A I T SC

Opis stanowiska:

Stawka godzinowa netto: minimum 30 zł/h
Główne zadania :
• Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
• Rozpoznawanie przyczyn awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych
• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
• Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki

Oferujemy:

Wymagania ;
• Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i mechaniki
• Umiejętność czytania schematów urządzeń produkcyjnych
• Mile widziane doświadczenie w branży tworzyw sztucznych

CV PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES: biuro@folpak.com

tel: 758 42 22

Tel. 758 42 22

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2021-11-24
Data ważności: 2021-12-22

Reportaże

Forum