2. Kongres Szefów Produkcji

II Ogólnopolski Kongres Szefów Produkcji pod patronatem czasopisma „Pracownik Fizyczny”

Data:
-
Miejsce:
, Polska ,
Warszawa
Tel.:
+48 61 66 55 849
www:
www.szkolenia.e-forum.pl
e-mail:
arleta.naworska@e-forum.com.pl
Redakcja czasopisma "Pracownik Fizyczny" ma zaszczyt Państwa zaprosić na II Ogólnopolski Kongres Szefów Produkcji.

Pomysł na KONGRES podsunęli nam sami kierownicy produkcji. Podczas rozmów przeprowadzonych z uczestnikami szkoleń i z czytelnikami „Pracownika Fizycznego” okazało się, że potrzebują Państwo skutecznych, sprawdzonych oraz działających „od ręki” narzędzi do dyscyplinowania pracowników i rozwiązywania sporów. Program Kongresu:

Część I: SPÓR NA HALI PRODUKCYJNEJ – CZYLI JAK EFEKTYWNIE ZARZĄDZAĆ KONFLIKTEM Ja sami Państwo wskazują kierownicy produkcji poświęcają 1/4 każdego dnia pracy na łagodzenie sporów. Jednak prawidłowo rozwiązane, mogą przynieść wiele korzyści… Nasi specjaliści, Marcin Łaciak i Maciej Macko, odsłonią kulisy typowych dla produkcji konfliktów i dadzą praktyczne wskazówki, jak należy reagować na nieporozumienia, aby nie zagrażały efektywnej pracy na hali.

Część II: JAK W PRAKTYCE ROZWIĄZYWAĆ KONFLIKTY W ZESPOLE PRODUKCYJNYM Jedyny w swoim rodzaju ring trenerski: Marcin Łaciak i Maciej Macko, na przykładach konfliktów faktycznie występujących w zakładach produkcyjnych pokażą Państwu w formie interaktywnych scenek.

Część III: JAK PRAWIDŁOWO DYSCYPLINOWOWAĆ PRACOWNIKÓW Ring prawno – trenerski: nasi eksperci, specjalista w zakresie prawa pracy Emila Pankowska i trener firm produkcyjnych Marcin Łaciak, wezmą na warsztat te same sytuacje i podpowiedzą jak skutecznie radzić sobie z problematycznymi pracownikami. Z jednej strony, ekspert prawa pracy wskaże na co pozwalają przepisy KP, a z drugiej trener powie, jakich „miękkich” narzędzi należy użyć aby zdyscyplinować pracownika.

Część IV: Panel specjalny – WDRAŻANIE NOWEGO PRACOWNIKA czyli „Jak nie zepsuć Młodego” Większość kierowników produkcji przyznaje się, że w codziennej gonitwie i natłoku obowiązków brak im czasu na dopilnowanie, czy proces wprowadzania „nowego” przebiega prawidłowo. Nawet najlepszy kandydat do pracy na hali nieumiejętnie wdrożony może okazać się "bublem rekrutacyjnym". Tymczasem dobre „ustawienie Młodego” nie tylko zagwarantuje, że będzie on prawidłowo wykonywał swoje obowiązki ale wnosząc do zespołu zaangażowanie i świeże pomysły poprawi pracę całej ekipy… Z udziału w kongresie najbardziej skorzystają:
  • Dyrektorzy i kierownicy produkcji,
  • Szefowie działów utrzymania ruchu i główni mechanicy,
  • Kierownicy liniowi,
  • Mistrzowie i brygadziści,
  • wszystkie osoby kierujące pracownikami na hali produkcyjnej i zarządzające zespołami pracowników fizycznych.

Reportaże

Forum