Centrum Innowacji dla Opakowań Cienkościennych

Wirtualne otwarcie Centrum Innowacji Zastosowań Opakowań Cienkościennych

Data:
-
Miejsce:
on-line, on-line, on-line on-line, Szwajcaria
Organizator:
SABIC & NETSTAL Teams
www:
event.on24.com

W imieniu zespołu kierowniczego SABIC i NETSTAL, zapraszamy do udziału w wirtualnej ceremonii otwarcia nowego wspólnego centrum innowacji dla opakowań cienkościennych. Wydarzenie to odbędzie się w dniu 6 maja 2021 r. o godzinie 13:00 czasu środkowoeuropejskiego.

W tym centrum firmy SABIC i KraussMaffei High Performance z marką NETSTAL łączą siły, aby nadać nowy impuls dalszemu rozwojowi innowacyjnych tworzyw oraz technologii przetwórstwa dla zastosowań w zakresie opakowań cienkościennych.

Dlatego cieszymy się, że możemy to świętować razem z Państwem i zespołami kierowniczymi obu firm. Wydarzenie zostanie poprowadzone przez CEO KraussMaffei HighPerformance AG oraz kierownictwo SABIC i pozwoli zapoznać się z naszymi najnowszymi innowacyjnymi rozwiązaniami tak, aby jeszcze bardziej rozszerzyć naszą współpracę z Państwem.

Podczas wydarzenia pokażemy, w jaki sposób można skorzystać z tego dedykowanego centrum do tworzenia sztywnych opakowań nowej generacji, łącząc doświadczenie obu firm w dziedzinach przetwórstwa i nauki o polimerach tak, aby tworzyć wydajne i zrównoważone zastosowania.

Link do rejestracji: https://event.on24.com/eventRegistration/EventLobbyServlet?target=lobby30.jsp&eventid=3105248&sessionid=1&key=C3C39FCD239F8B1565BA2180626DE3CD&eventuserid=434783815

sabic-netstal