Data:
-
Miejsce:
Kottingbrunn, Austria ,
Kottingbrunn

Organizator:
Wittmann Battenfeld GmbH, Wiener Neustädter Straße 81, A-2542 Kottingbrunn
Tel.:
+48 22 724 38 07
Fax:
+48 22 724 37 99
www:
www.battenfeld.pl
e-mail:
battenfeld@battenfeld.pl
W dniach 22-23.04.2015 Wittmann Battenfeld w swej siedzibie w Kottingbrunn w Austrii po raz kolejny organizuje dni otwarte. Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie głownie wtryskarkom hydraulicznym serii MacroPower, które budowane są w wielkościach od 400 do 1600 t.

Wtryskarki MacroPower oferowane są od 4 lat i znalazły już dużą grupę odbiorców. Do maszyn tej serii przekonuje zwarta konstrukcja, nowoczesne rozwiązanie układu zamykania, możliwość optymalnego dopasowania do każdej z aplikacji. Cechy te połączone z bardzo ograniczonym zużyciem energii i wysokimi szybkościami działania pozwalają naszym klientom na konkurowanie z innymi przetwórcami.

W końcu marca Wittmann Battenfeld oddaje do eksploatacji nowe centrum obróbcze, które pozwoli na produkowanie płyt dla wszystkich wielkości maszyn MacroPower. Moment ten firma chce wykorzystać dla zaprezentowania całego asortymentu, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn MacroPower.

Wzorem lat ubiegłych wszystkie wykłady będą tłumaczone na język polski. Do Państwa dyspozycji będą na miejscu pracownicy Battenfeld Polska, których chętnie pomogą w zapoznaniu się z prezentowanymi maszynami i technologiami. Zobacz program spotkania

  Organizator :
Wittmann Group

Wittmann Group

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych