Data:
-
Miejsce:
Centrum EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Polska
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
www:
www.packaginginnovations.pl
e-mail:
packaging@targi.krakow.pl
Zarezerwuj hotel

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zarząd firmy Targi w Krakowie podjął decyzję o przeniesieniu terminu 12-tych Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Planowany nowy termin to 24-25 czerwca br. 

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations już po raz dwunasty odbędą się w Centrum EXPO XXI Warszawa, w dniach 24 - 25 czerwca 2020. Oferta targów skierowana jest do klientów biznesowych, firm produkcyjnych i handlowych poszukujących opakowań, etykiet i rozwiązań pokrewnych dla swoich produktów.

Na targach wyróżnić można 10, na nowo utworzonych, stref tematycznych: Packaging, Components, Labelling, Print finishing, POS & Displays, Logispack, Serivces, Machines, ECO, Luxpack. Formuła targów skierowana jest na spotkania biznesowe w celu zawierania umów, nawiązywania nowych relacji i pozyskiwania wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i trendach w branży opakowań. Na targach wystawiają się najważniejszy polscy i zagraniczni producenci i dostawcy opakowań.

Uzupełnieniem wystawy targowej, jest część konferencyjno-warsztatowa. W trakcie targów odbędzie się 5 edycja konferencji Label Innovations, organizowana przez firmę Etigraf Etykiety.pl. Po raz kolejny odbędzie się Konferencja Packaging Revolutions współorganizowana z firmą Aniflex. Przez wszystkie dni targów uczestnicy targów mogą także brać udział w wykładach i prezentacjach odbywających się w strefach workShops. Pierwszego dnia targów będzie mieć miejsce także finał 9 edycji Konkursu Strefa Studenta. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla klientów biznesowych po wcześniejszej rejestracji online.


Data: 24.06. - 25.06. 2020
Miejsce: Centrum EXPO XXI Warszawa

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.
packaging@targi.krakow.pl 
 

Organizator