Data:
-
Miejsce:
Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa, Polska
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
Tel.:
+48 12 651 95 24-25
Fax:
+48 12 651 95 22
www:
www.packaginginnovations.pl
e-mail:
banach@targi.krakow.pl
Zarezerwuj hotel

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations prezentują nowy layout. Nieszablonowe opakowania, etykiety, displaye i usługi. 7 stref tematycznych, a w nich specjalistyczne opakowania dla kilkunastu branż. Elastyczne, nowoczesne i funkcjonalne. Już od ponad 10 lat prezentowane na Targach Packaging Innovations produkty dopasowują się do wymogów każdej gałęzi przemysłu. Uzupełnieniem szerokiego wachlarza ofert są merytoryczne wykłady workShops i konferencje. Nasze spojrzenie na temat opakowań wychodzi poza przyjęte ramy!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się już po raz 12-ty w EXPO XXI Warszawa - 1-2.04.2020.

Wraz ze zmianą wizerunku na Targach Packaging Innovations wprowadzone zostały zmiany w układzie stoisk oraz stworzono nową ofertę wystawienniczą z bogatymi pakietami dla Wystawców.


Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i uczestnictwa w najważniejszych targach opakowań w Europie Środkowej Packaging Innovations.

Sprawdź nową ofertę

7 stref tematycznych

  • LUXPACK (opakowania i etykiety luksusowe dedykowane dla produktów premium)
  • LABELLING (etykiety)
  • PRINTING (systemy drukowania bezpośrednio na opakowaniach, uszlachetnianie druku)
  • CO-PACKAGING (usługi pakowania, przepakowywania, konfekcjonowania, kontrola jakości)
  • LOGISPACK (opakowania logistyczne, zbiorcze, ochronne, palety)
  • SAFETYPACK (opakowania i zamknięcia bezpieczne, chroniące przed niepowołanym otwarciem, dedykowane dla leków oraz chemii, oznaczenia kontroli jakości i świeżości)
  • EKOPACK (opakowania i etykiety biodegradowalne, usługi recyklingu, technologie produkcji opakowań z materiałów pochodzących z recyklingu)


 

Organizator