Abplanalp Consulting zaprasza na Targi Plastpol

Abplanalp Consulting zaprasza na Targi Plastpol
Wtryskarka firmy Ferromatik Milacron Europe, to jedna z największych atrakcji, którą w tym roku podczas kieleckich Targów Plastpol będą mogli zobaczyć goście wybierający się na stoisko firmy Abplanalp Consulting. Jest to ceniony przedstawiciel wielu renomowanych producentów wtryskarek i obrabiarek. W Polsce działa od 30 lat. W tym czasie z dostarczanych przez niego urządzeń skorzystały setki zakładów.

W tym roku z okazji Targów Plastpol Abplanalp Consulting jak zwykle przygotował bogatą ekspozycję. Na jego stoiskach będą prezentowane wtryskarki Ferromatik Milacron EE110-450L, wtryskarki firmy Jon Wai JW 100 SDII, frezarki CNC TM-1 oraz centrum obróbcze VF-1D firmy Haas, wycinarki drutowe firmy Haas FA-10S, a także przewijarki do otworów ED24.

Warto będzie zwrócić uwagę zwłaszcza na wtryskarkę Ferromatik Milacron. W pełni elektryczna maszyna Elektra Evolution zapewnia bowiem znaczną oszczędność energii. Napęd elektryczny gwarantuje redukcję jej zużycia nawet o 50 proc. w porównaniu z maszynami hydraulicznymi.

Urządzenie działa niezwykle cicho, a jego praca charakteryzuje się dużą czystością. Dzięki ruchom równoległym we wszystkich napędzanych osiach pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności. Z kolei szeroki asortyment jednostek zamykania i jednostek plastyfikujących sprawia, że mamy do czynienia z systemem bardzo wszechstronnym i uniwersalnym, dostępnym dla wielu aplikacji.

wtryskarka elektra evolution firmy Ferromatik Milacron


Jeśli chodzi o jednostkę zamykania wtryskarki, to gwarantuje ona wysoki stopień stabilności i równoległości płyt. Pięciopunktowy mechanizm kolanowy zapewnia najlepszą możliwą kombinację wysokości instalowanej formy, długości skoku otwarcia i kompaktowej budowy. Natomiast regulacja wysokości formy wykonywana jest automatycznie poprzez centralny pierścień mechanizmy przekładni. Siła zwarcia jest monitorowana w sposób ciągły, dodatkowo jest regulowana automatycznie.

Czytaj więcej: Wtryskarki 441 Maszyny 478

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska