Abplanalp Consulting zaprasza na Targi Plastpol


Procesy wtrysku i plastyfikacji prowadzone są przy użyciu najnowszej generacji serwo napędów. Transfer siły wykonywany jest przy użyciu śrub kulowych w kombinacji z pasem napędowym. Hydro-pneumatyczny system zoptymalizowany pod kątem wymaganych ruchów i osiągów steruje ruchami jednostki wtryskowej, a liniowe łożyskowanie zapewnia precyzyjne i gładkie ruchy jednostki.

W celu łatwości przeprowadzania operacji wyjęcie cylindra dokonywanie jest w pionie. Wreszcie różnorodność średnic ślimaków zapewnia wysoki stopień elastyczności.

Urządzenie jest wyposażone w zdecentralizowany układ napędu pozwalający na niezależną pracę we wszystkich napędzonych osiach. Ważną częścią maszyny jest też specjalny system sterowania Mosaic.

Gwarantuje on szeroki przegląd pracy systemu. Strony definiowane przez użytkownika pozwalają operatorowi wyszukiwać nastawienia w dowolnej kolejności i umieszczać je na trzech oddzielnych stronach. Możliwość zapisu danych skraca czas ustawiania. Zmiany formy są łatwo aktywowane poprzez odpowiednie zestawy danych nastawczych.

Omawiając natomiast wtryskarki firmy Jon Wai należy zauważyć, że wyróżnia je niskie zużycie energii i gwarancja wysokiej jakości procesu wtryskiwania. Oferta Jon Wai zawiera różnorodne warianty wyposażenia wtryskarek poprzez kombinację jednostek wtryskowych i układów zamykania przez szeroką opcję wyposażenia hydraulicznego do różnych systemów sterujących. Umożliwia to konfigurację maszyn według indywidualnych wymogów.

wtryskarka firmy Jon Wai


Z firmą Abplanalp Consulting będzie się można spotkać podczas Targów Plastpol w pawilonie A na stoisku nr 1 oraz w pawilonie E na stoisku nr 2.

Czytaj więcej: Wtryskarki 450 Maszyny 481

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska