Ampacet wprowadza masterbatche ELTech dla rynku E&E

Ampacet wprowadza masterbatche…

Ampacet, globalny lider w produkcji masterbatchy, wprowadził na rynek serię produktów ELTech, opracowanych specjalnie w odpowiedzi na rygorystyczne wymagania rynku E&E.

Styl życia nowoczesnego społeczeństwa opiera się na elektryczności i telekomunikacji, zarówno w domu, w pracy, podczas transportu, jak i w czasie wolnym. Segment sprzętu elektrycznego i elektronicznego (E&E) obejmuje szeroki zakres zastosowań, w tym kable energetyczne i telekomunikacyjne, złącza, skrzynki elektryczne, obudowy, kanały, przewody, wtyczki, gniazda i przełączniki.

- Rozwiązania ELTech, będące częścią naszej strategii dywersyfikacji, jeszcze bardziej wzbogacą szerokie portfolio masterbatchy Ampacet i otworzą możliwości dla nowych rynków - mówi François Thibeau, Ampacet Kierownik ds. biznesu strategicznego E&E.

- Masterbatche ELTech od Ampacet są przeznaczone do barwienia powłok kabli i przewodów oraz złączy, a także do innych zastosowań w sektorze E&E, zgodnie ze standardami kolorystycznymi RAL. Gama produktów ELTech jest oparta na różnych nośnikach polimerowych, takich jak PE, EVA, PBT a także nośnikach uniwersalnych (UN) - dodaje.

Gama produktów ELTech obejmuje również masterbatche łączące kolor z dodatkami funkcjonalnymi.

ampacet-ee-1


Aby zapewnić odpowiednią funkcjonalność i możliwość działania aplikacji E&E, Ampacet oferuje zaawansowane masterbatche z dodatkami, takie jak: znakowanie laserowe, dezaktywatory metali, stabilizatory UV, uniepalniacze, środki antybakteryjne, zwiększające odporność powierzchni na zarysowania, dodatki poślizgowe i antyadhezyjne, pochłaniacze zapachów, stabilizatory procesowe i processingi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat masterbatchy Ampacet ELTech, prosimy o kontakt e-mail pod adresem marketing.europe@ampacet.com

ampacet-ee-4