Antalis Packaging rozwija markę Masterline

Antalis Packaging rozwija markę Masterline
Firma Antalis Packaging poszerza swoją ofertę produktową o nowe maszyny pakujące.

W skład poszerzonego portfolio Antalis Packaging weszły kolejne maszyny pakujące z serii Masterline. Na markę tę składają się owijarki, urządzenia spinające, obkurczarki kloszowe oraz liczne materiały opakowaniowe. Marka Masterline ma być dla firmy początkiem ekspansji w zakresie sprzedaży maszyn oraz linii pakujących. Teraz ta rodzina została poszerzona o kolejne nowości.

Pierwszą z nich jest ręczne urządzenie spinające Masterline 480 P. Jest ono przeznaczone do spinania taśmami PET o parametrach 16-19 mm. To kompaktowe i wszechstronne urządzenie przyspiesza proces pakowania, zapewniając, zdaniem przedstawicieli Antalis Packaging, pełną powtarzalność procesu. Produkt jest wyposażony w silnik Dewalt. Jego konstrukcja gwarantować ma wydajną pracę, a budowa umożliwić uzyskanie wysokich mocy. Produkt ma być w stanie zrealizować naciąg taśmy spinającej do 4500 N (ok. 450 kg). Dzięki temu nadaje się przede wszystkim do zabezpieczania ładunków o wysokiej masie spotykanych w branży budowlanej, metalowej, meblarskiej oraz w przemyśle stoczniowym.

Drugim z nowych urządzeń jest Masterline 710 PH. Tym razem chodzi o owijarkę, która posiada specjalną sekcję wstępnego rozciągu folii stretch z odpowiednio ukształtowanym stołem obrotowym. Ten zaś umożliwia podstawienie palety przy pomocy paleciaka z pominięciem rampy najazdowej. Takie rozwiązanie prowadzi do zaoszczędzenia powierzchni magazynowej.

Masterline 710 PH pozwala ponadto wykorzystywać profesjonalne folie typu Power o maksymalnym naciągu 250 proc. W ocenie przedstawicieli Antali Packaging po maszynę mogą sięgać ci, którym szczególnie mocno zależy na redukcji i optymalizacji kosztów pakowania, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli i poprawie jakości pakowania. Maszyna spełnia wymagania normy CE.

Ostatnią z nowości Antalis Packaging jest folia do mailingu Masterline 610 P. Jest to folia wykonana z polietylenu niskiej gęstości. Została uszlachetniona przez obniżenie współczynnika tarcia, co zapewniło łatwą pracę obsługującej go urządzenia.


brak
 

Papiery dla poligrafii, papiery dla biur, płyty i materiały VisCom, papiery ozdobne, materiały opakowaniowe, tworzywa sztuczne

Polska