Arburg na targach Plastpol

Arburg na targach Plastpol

Na targach Plastpol 2022 w Kielcach w dniach od 24 do 27 maja 2022 roku w hali E, na stoisku targowym E30, firma Arburg zaprezentuje technologię medyczną i opakowań w zautomatyzowanych procesach oraz cyfryzację za pośrednictwem portalu dla klientów arburgXworld.

Technologia medyczna: 19 200 wyprasek na godzinę

Hybrydowa wtryskarka Allrounder 520 H produkuje na targach pipety w cyklu trwającym około sześciu sekund. W ten sposób można osiągnąć wydajność około 19 200 wyprasek na godzinę. Jako kompletne gniazdo produkcyjne, linia produkcyjna jest wyposażona między innymi w moduł czystego powietrza z jonizacją przemieszczany układem zamykania.

arb00176284-520h-800-persp-0001
Zdjęcie: Arburg

Opakowanie: Małe "karbowane pudełko"

Drugim eksponatem, również zautomatyzowanym, jest elektryczna maszyna z serii Alldrive. Urządzenie "pod klucz", wykorzystujące Allrounder 570 A, wytwarza tak zwane karbowane pudełko. Wyjmowanie i składanie wyprasek przejmuje manipulator Multilift Select.

Cyfryzacja: Portal dla klientów arburgXworld

Na stoisku targowym firmy Arburg odwiedzający targi Plastpol dowiedzą się, jak w praktyce jest realizowana cyfryzacja w nowoczesnych przedsiębiorstwach produkujących w oparciu o technologię wtrysku. Tam istnieje również możliwość przetestowania na żywo wersji demonstracyjnej portalu dla klientów arburgXworld.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum