Arburg z nagrodą Knowledge Award 2018

Arburg z nagrodą Knowledge… Podczas konferencji USU World 2018 firma Arburg otrzymała 7 czerwca 2018 r. nagrodę Knowledge Award 2018 przyznawaną przez USU GmbH za innowacyjne koncepcje w zakresie stosowania technologii do zarządzania wiedzą w dziale serwisowym. Tym wyróżnieniem USU honoruje nowe, inspirujące i niezbędne do zapewnienia zrównoważonego rozwoju pomysły na praktyczne zastosowanie bazy wiedzy Knowledge Center.

Baza wiedzy Knowledge Center w dziale serwisowym

- Dzięki zastosowanie bazy mogliśmy w zakresie serwisu na całym świecie zredukować przede wszystkim nakłady pracy związane ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania. Dzięki automatycznej strukturyzacji zagadnień wyszukiwanych haseł w praktyce można zrezygnować z często wymagającego czasowo wyszukiwania dodatkowego w celu znalezienia właściwych treści - opisuje zalety Aktywnej Bazy Wiedzy Knowledge Center Björn Feber, odpowiedzialny za ten projekt w firmie Arburg. Dzięki zastosowaniu technologii do zarządzania wiedzą w dziale serwisowym firmy Arburg można kilkoma kliknięciami w portalu centralnym dotrzeć do ok. 6000 dokumentów. W ten sposób ponad 200 pracowników serwisu – pracujących na miejscu i w terenie - może bardzo szybko znaleźć ważne dokumentacje i uzyskać dostęp do niezbędnych w danej sytuacji treści. System, pracujący także w trybie offline, zapewnia automatyczne zestawienie treści i przeszukuje przy tym wszystkie istotne źródła wiedzy.

Transformacja cyfrowa w serwisie

Oprócz wyróżnionego zarządzania wiedzą firma Arburg korzysta w serwisie z wielu innych narzędzi cyfrowych, które przyczyniają się do bardziej skutecznej obsługi klienta. Przykładem na to mógłby być dostępny od dłuższego czasu cyfrowy system zamawiania części zamiennych, system zdalnej kontroli danych ASR, będący częścią jednego z nowych, cyfrowych pakietów wspomagających, czy też system indywidualnej i szybszej koordynacji pracy techników serwisowych ARBURG na całym świecie. Dodatkowo, rozwój związany z transformacją cyfrową jest kontynuowany tak w dziale serwisowym, jak i we wszystkich pozostałych działach firmy Arburg.

Źródło: Arburg

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233