Atrakcyjne formy nabywania wtryskarek w Abplanalp Consulting

Atrakcyjne formy nabywania wtryskarek w Abplanalp Consulting
Nie ulega wątpliwości, że wtryskarki używane przez polskie firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych stają się przestarzałe, często nie spełniają ogólnoeuropejskiej Dyrektywy Maszynowej ustalającej poziom bezpieczeństwa nowo produkowanych maszyn (CE). Rodzi to potrzebę wymiany mniej wydajnych maszyn na nowe spełniające unijne warunki bezpieczeństwa. Problemem z którym borykają się właściciele firm to pozyskiwanie środków finansowych na zakup maszyn.

Nadzieje na pozyskanie unijnych środków na wymianę sprzętu produkcyjnego w zdecydowanej większości przypadków okazały się mrzonką. Właściciele firm muszą angażować własne środki lub poszukiwać atrakcyjnych form finansowania zakupu maszyn.

Decydujący się na zakup maszyn powinni wziąć pod uwagę następujące bardzo ważne czynniki: pozycja, doświadczenie i renoma sprzedawcy na rynku oraz oferowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Abplanalp Consulting Sp. z o.o.
Abplanalp Consulting Sp. z o.o. działa 30 lat na polskim rynku. Jest liderem w zakresie doradztwa technologicznego, sprzedaży obrabiarek do obróbki metali oraz wtryskarek. Swoim klientom oferuje szkolenia z zakresu obsługi maszyn, pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Celem firmy jest dostarczanie maszyn po atrakcyjnych cenach, które spełniają różnorodne oczekiwania klientów a także rozszerzanie gamy i stałe podnoszenie jakości oferowanych usług.

Najnowszą ofertą Abplanalp z zakresu pomocy firmom w zakupie maszyn są:
  • Bezpłatny do 180 dni kredyt
  • Leasing do 360 dni

Tak wyjątkowo atrakcyjne możliwości finansowania zakupu maszyn daje Jon Wai oraz Multiplas - tajwańscy producenci wtryskarek, które sprzedawane są wyłącznie przez Abplanalp.Jak to praktycznie działa? Przy zakupie wtryskarki nabywca wystawia weksel, który wykupuje po 180 dniach od dnia dostawy, a w przypadku leasingu po 360 dniach wpłaca I-szą pełną ratę leasingową.


Czytaj więcej: Wtryskarki 450

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska