Can - Pack coraz mocniejszy na światowym rynku

Firma Can – Pack wzmacnia swoją pozycję na światowych rynkach. Rozpoczęła właśnie produkcję w Wielkiej Brytanii. Trwają też przygotowania do inwestycji w Egipcie.

Kilka dni temu taśmę produkcyjną opuściły pierwsze partie puszek napojowych o pojemności 44cl wyprodukowane przez brytyjską fabrykę Can – Pack.

Fabryka ma na celu dostarczanie nowoczesnych opakowań do lokalnych odbiorców w Wielkiej Brytanii, a także eksportować część swojej produkcji do Irlandii i niektórych krajów kontynentalnej Europy. Wieczka do produkowanych w Anglii puszek dostarcza już supernowoczesna wytwórnia wieczek zlokalizowana w Bydgoszczy. Wytwórnia ta rozpoczęła swoje działanie pod koniec ubiegłego roku.

To dopiero początek zagranicznej ofensywy krakowskiej firmy. Pod koniec grudnia Do końca grudnia ubiegłego roku firma powiększyła swoje moce wytwórcze dotyczące produkcji puszek napojowych w fabryce w Dubaju.

A kilka dni temu przygotowała prawdziwy hit. Jej spółka zależna Can-Pack Metal Closures założyła spółkę joint venture z siedzibą w Kairze, z udziałem spółki Linco, producenta zamknięć koronowych na rynku egipskim.

- Założenie spółki joint venture Can-Pack Linco wpisuje się w strategię rozbudowy przez Grupę Can-Pack holdingu, którego moce produkcyjne oraz zasięg operacyjny pozwalają obecnie na zapewnienie elastycznych dostaw zamknięć koronowych dla klientów z obszaru całej Europy, północnej Afryki i Bliskiego Wschodu. Po założeniu spółki joint venture w Egipcie, Grupa Can-Pack dysponuje obecnie wytwórniami zamknięć koronowych w Polsce, Czechach, Francji, Słowacji, Ukrainie i Egipcie o łącznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 23 mld sztuk zamknięć koronowych rocznie – poinformowali przedstawiciele Can – Pack.
Forum

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Polisiepropylen

Roboty programy, ustawianie 2018-04-11

Michalboro

Ldpe + elastomer? 2018-04-09

Reportaże