Cezex świętuje z Januszem Rewińskim i Krzysztofem Piaseckim

Cezex świętuje z Januszem Rewińskim i Krzysztofem Piaseckim
Tegoroczne lato upływa firmie Cezex pod znakiem świętowania. Spółka niedawno rozstrzygnęła swój konkurs "Obsesja Papieru, Tworzyw", a niedawno zorganizowała kolejną uroczystość - jubileusz swoich pracowników.

W kalendarzu Cezexu impreza ta zapisana jest już od 11 lat. Biorą w niej udział pracownicy z 5-, 10- i 15-letnim stażem pracy. W tym roku zaproszonych zostało ponad 80 osób. Spotkanie odbyło się w Dworze u Różyca w podwarszawskich Białobrzegach. Uświetnił ją bogaty program artystyczny.

Prowadzący imprezę Janusz Rewiński zagrzewał do zabawy i asystował gościom w mini kasynie, gdzie szukano szczęścia przy ruletce i kościach, a jedyną obowiązującą walutą były banknoty Cezexu. Odbył się też rejs po Zalewie Zegrzyńskim, w trakcie którego pasażerom towarzyszyli muzycy.

Krzysztof Piasecki na jubileuszu firmy Cezex

Swoje talenty mogli ponadto odkryć wszyscy zainteresowani architekturą, urbanistyką, infrastrukturą oraz organizacją i budową obiektów sportowych, nawet tych w wersji zabawkowej. Wystartowali bowiem w konkursie projektowania i budowy mini stadionów na Euro 2012. Podstawowym budulcem był papier Cezexu w różnych formatach i barwach. Powstały trzy kolorowe obiekty.

Miłym akcentem był autorski występ kabaretu Krzysztofa Piaseckiego, a także recital Beaty Rybotyckiej, aktorki i pieśniarki Piwnicy pod Baranami. Na koniec gali Cezariusz Szlachcic, prezes zarządu Cezex uhonorował jubilatów. Wręczył im dyplomy i jubileuszowe upominki.

Cezex jest największą w Polsce firmą działającą na rynku dystrybucji papieru i tworzyw sztucznych. Oferuje szeroką gamę papierów ozdobnych oraz innych materiałów dla biur i poligrafii, w tym tworzywa sztuczne. Posiada rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce - dwa magazyny centralne w Piotrkowie Trybunalskim i Warszawie, a także 13 biur handlowych z magazynami lokalnymi oraz Salon Papierniczy w Warszawie, w którym odbywa się sprzedaż detaliczna. Swoją działalność Cezex prowadzi od 19 lat. Rozwinął się wyłącznie w oparciu o polski kapitał.
Forum

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Polisiepropylen

Roboty programy, ustawianie 2018-04-11

Michalboro

Ldpe + elastomer? 2018-04-09

Reportaże