Comau na konferencji poświęconej robotyce

Comau na konferencji poświęconej…
Firma Comau w roli Złotego Partnera wzięła udział w Konferencji Axon Media, która odbyła się w dn. 6 kwietnia w Hotelu Rzeszów w stolicy Podkarpacia. Jedna z najważniejszych tegorocznych konferencji związanych z robotyką przemysłową pn. "Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji" zebrała w jednym miejscu niemal sto osób związanych z przemysłem, które na co dzień zajmują się problematyką optymalizacji, niezawodności czy bezpieczeństwa w swoich zakładach, a co za tym idzie - interesują się tematyką szeroko rozumianej robotyzacji.

Partnerami konferencji było aż 20 firm, spośród których 13 przedstawiło prelekcje związane z tematem głównym wydarzenia. Reprezentant firmy Comau, Daniel Niepsuj, wygłosił prezentację, w trakcie której słuchacze mogli w dużym skrócie zapoznać się z historią firmy i jej głównymi obszarami działania. Przedstawiciel firmy opowiedział też o najnowszej ofercie, o trendach panujących obecnie na rynku polskim w porównaniu z naszymi sąsiadami oraz o wdrożonych projektach.

Wdrożenia Comau mają miejsce zarówno w branży Automotive, jak i na rynku General Industry, zaś instalowane aplikacje to spawanie łukowe, zgrzewanie punktowe, obsługa pras, maszyn CNC, wtryskarek, pakowanie, paletyzacja, montaż itd. Uczestnicy konferencji mogli zobaczyć, jak wygląda autorskie rozwiązanie Comau o nazwie Versaflex, które stosowane w zakładach motoryzacyjnych na całym świecie pozwala na współpracę kilkunastu robotów jednocześnie przy zgrzewaniu karoserii samochodów, tym samym optymalizując pracę linii i znacznie skracając czas cyklu.

Połączenie silnej obsady partnerów z branży robotyki przemysłowej z dużą grupą osób zainteresowanych z firm produkcyjnych, pozwoliło uczestnikom konferencji na łatwe nawiązywanie kontaktów biznesowych. Wiele z rozmów, które odbyły się przy stanowisku firmy Comau, z pewnością doprowadzi do podjęcia współpracy lub jej rozszerzenia z dotychczasowymi klientami, którzy także pojawili się w Rzeszowie.

Comau


Czytaj więcej: Roboty 74