Dni Otwarte Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk

Dni Otwarte Balluff, Fanuc…

Wyjątkowe wydarzenie organizowane przez cztery największe firmy technologiczne na świecie - Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk - to doskonała okazja na wykorzystanie wiedzy i doświadczenia praktyków automatyki i robotyki 4 firm w jednym miejscu. Poznasz najnowocześniejsze rozwiązania, które z powodzeniem są stosowane na całym świecie, a które mogą przyczynić się do rozwoju Twojej firmy.

Poznaj świat automatyki przemysłowej i robotów

To już trzecia edycja dni otwartych, która odbędzie się 26-28 lutego 2020 r. w Katowicach w siedzibie firmy Lenze. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Opowiemy o obserwowanych trendach w gospodarce polskiej, europejskiej i światowej, dowiesz się, jakie stoją przed nami wyzwania rynkowe i jak możemy obrócić je na własną korzyść. 

Automatyka i robotyzacja to nowa era produkcji, która znacząco zwiększa wydajność zakładów przemysłowych i daje możliwość wprowadzania elastycznych zmian zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk dostarczają produkty, które w połączeniu stanowią idealne rozwiązania dla wielu przedsiębiorstw. 

Stąd też idea wspólnego wydarzenia, gdzie każda z tych czterech firm będzie mogła podzielić się swoim doświadczenie i w praktyce pokazać jak to wszystko może działać. Rejestracji można dokonać pod tym linkiem: evenea.pl/event/AutomatykaiRoboty

Program Dni Otwartych 

Program Dni Otwartych został podzielony na dwie części, gdzie najpierw zaprezentowana zostanie niezbędna wiedza, a następnie zostanie ona poparta rzeczywistymi rozwiązaniami dostępnymi w showroom. 

Wydarzenie jest kierowane do menedżerów i właścicieli firm produkujących maszyny i firm integratorskich, pracowników działu automatyki, utrzymania ruchu oraz do użytkowników końcowych maszyn i robotów.Czytaj więcej:
Roboty 180

Wtryskarki elektryczne, technologia CNC
 

Wtryskarki elektryczne, technologia CNC, roboty przemysłowe, centra obróbcze, elektrodrążarki drutowe, szkolenia, serwis, e-store

Polska, 52-407 Wrocław, Tadeusza Wendy 2