Dni otwarte Ferromatik i Abplanalp

Dni otwarte Ferromatik i Abplanalp
Już jutro odbędzie się w Warszawie pierwsze z trzech majowych spotkań organizowanych przez firmę Ferromatik Milacron Maschinebau oraz jej krajowych przedstawicieli. Warto brać udział w tych spotkaniach, bo po raz pierwszy w naszym kraju, przedstawiciele renomowanego niemieckiego producenta wtryskarek zaprezentują swoją ofertę oraz odpowiedzą na pytania związane z działalnością firmy i maszyn.

Dni Otwarte Ferromatik Milacron odbędą się w maju dwukrotnie. Pierwsza edycja już jutro. W warszawskim Centrum Technicznym przy ul. Wróblewskiego 31 przedstawiciele Ferromatika, czyli m.in. firma Abplanalp Consulting, zaprezentują swoją najnowszą ofertę.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10. Zainauguruje je przedstawienie zakresu oferty produktowej Abplanalp Consulting. Po 30 minutach organizatorzy opowiedzą o firmie Ferromatik, m.in. przybliżą jej nową strukturę w Polsce. Następnie, po przerwie na lunch, przewidziano pokaz pracy wtryskarki Electra. Ponadto organizatorzy udostępnią proponowane przez siebie nowości techniczne i rozwiązania serwisowe.

- Zaprezentujemy m.in. w jaki sposób pracują wtryskarki Ferromatik. Specjaliści z Abplanalp i Ferromatik odpowiedzą szczegółowo na pytania gości. Na koniec zaś rozlosujemy atrakcyjne nagrody wśród uczestników spotkania - mówi Teresa Karwowska z firmy Abplanalp. - Warto przybyć na nasze spotkania, bo zaczynamy właśnie wprowadzać w Polsce wtryskarki typu high-end.Czytaj więcej: Wtryskarki 441 Dni otwarte 25

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska