Dni otwarte Ferromatik i Abplanalp


Wszystkie wtryskarki klasy high-end, których producentem jest Ferromatik Milacron, są wyposażone w napęd elektryczny pozwalający zaoszczędzić energię elektryczną nawet do 50 proc. w porównaniu z maszynami o napędzie hydraulicznym.

Ponadto cechuje je bardzo wysoka wydajność, cicha praca oraz czysta i ekologiczna produkcja. Posiadają pełne zabezpieczenie silnika, a także przyjazny dla użytkownika system sterowania Mosaic. Jest on zorientowany na użytkowników Windows oraz przyjazny operatorowi. Oferuje niebywały przegląd pracy systemu. Strony definiowane przez użytkownika pozwalają operatorowi na znajdowanie nastawień w dowolnej kolejności i umieszczania ich na trzech oddzielnych stronach. Możliwość zapisu danych skraca czas ustawiania. Zmiany formy są łatwo aktywowane poprzez odpowiednie zestawy danych nastawczych. Dlatego też zmiany w produkcji są szybkie i proste do przeprowadzenia.

Abplanalp Consulting Sp. z o.o. współpracuje z czołowym i uznanym producentem wtryskarek - niemiecką firmą Ferromatik, która wchodzi w skład europejskiej część koncernu Ferromatik Milacron. Ferromatik produkuje nowoczesne wtryskarki, które znajdują uznanie wymagających klientów poszukujących zaawansowanych technologicznie maszyn.

Dotychczas w ofercie Abplanalp Consulting znajdowały się następujące serie maszyn Ferromatik: Maxima - wtryskarki hydrauliczne dwupłytowe o sile zwarcia 200-4000T, Elektra - wtryskarki elektryczne o sile zwarcia 30-180T oraz K-Tec, czyli wysokowydajne wtryskarki hydrauliczne o sile zwarcia 40-450T.

Środowe Dni Otwarte Ferromatik, to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Kolejną edycję przewidziano na 17 maja.

Czytaj więcej: Wtryskarki 448 Dni otwarte 25

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska