Eleganckie zamknięcia niezwykłym osiągnięciem technicznym

Eleganckie zamknięcia niezwykłym…
Zakrętki do słoiczków i pojemników do serii kosmetyków do pielęgnacji skóry Ester Lauder Cyber White zawdzięczają swój unikatowy wygląd połączeniu zaawansowanej technologii i niezwykłej kreatywności. Zamknięcia produkowane przez RPC beauté prezentują się bardzo atrakcyjnie na półce oraz oferują wysoką jakość i funkcjonalność.

Zamknięcia do serii Cyber White kontynuują wizerunek linii kosmetyków do makijażu Estée Lauder Pure Color – do której większość opakowań opracowało przedsiębiorstwo RPC beauté – kreując oryginalny styl produktów wysokiej jakości, który jest odzwierciedleniem i dopełnieniem doskonałego działania kosmetyków.

Nowe zamknięcia zostały wykonane zgodnie z ustalonymi specyfikacjami marki Estée Lauder, do których należy ich kolor – metaliczne złoto, zestawienie kształtów geometrycznych w gotowym projekcie (koło w trójkącie) oraz wielowarstwowa konstrukcja otaczająca główną część – samo wieczko – grubą, przezroczystą warstwą. Otoczka ta działa jak szkło powiększające, stwarzając efekt „klejnotu” i nadając zamknięciu ekskluzywny wygląd.

Kolor zamknięcia szczególnie przyczynia się do oryginalnego stylu i wyróżnia produkt na półce. Złotej barwie typowej dla marki Lauder nadano niebieski odcień (za pomocą przezroczystej warstwy), aby zasugerować „farmaceutyczne” powiązania produktu stworzonego w oparciu m.in. o badania kliniczne. Ponieważ potrzebny był bardziej współczesny złoty kolor, aby to podejście mogło przynieść maksymalny efekt, zakłady RPC beauté opracowały specjalny nowy odcień uzyskany metodą galwaniczną – szampańskie złoto.

Stworzenie zamknięć wymagało ponadto równie trudnego rozwiązania technicznego, wykorzystującego konstrukcję z trzech materiałów – ABS, Surlynu i polipropylenu – do nałożenia na powłokę galwaniczną. Takie zestawienie nie tylko pomaga stworzyć efekty wizualne, ale zapewnia także wytrzymałość niezbędną do zachowania wizerunku wysokiej jakości.