Etykiety wrap & peel firmy Harlands Labels

Etykiety wrap & peel firmy Harlands Labels
Nawet z siedmiu stron mogą się składać nowoczesne etykiety Harlands Labels - firmy, której fabryki zlokalizowane są również w Polsce.

Flagowym osiągnięciem koncernu jeśli chodzi o rozwiązania etykietowe są etykiety typu "wrap & peel". Idealnie nadają się do wszystkich odbiorców, którzy w całym procesie produkcyjnym zamierzają stosować tylko jedną etykietę. Etykiety peel na sucho mogą być wykorzystywane również jako kupony konkursowe. Etykiety wielostronicowe stosuje się także do zastosowań przeznaczonych na różnego rodzaju tuby i owijki. Powodem ich dużej popularności jest możliwość umieszczenia jak największej ilości informacji na małych opakowaniach. Na ten własnie aspekt najchętniej zwracają uwagę wszyscy ci, którzy wykorzystują prezentowane etykiety.

Etykiety wrap & peel firmy Harlands Labels

Jak opracowuje się etykiety typu wrap & peel?

Wykorzystuje się tu specjalne podłoże zaopatrzone w element łatwo się odklejający, zadrukowany zarówno na awersie jak i rewersie z klejem. Etykieta dokładnie zachodzi na siebie. Może być nakładana z zastosowaniem standardowych maszyn.

Końcowym efektem jest pełnokolorowy druk na przejrzystej etykiecie. Innowacyjne zastosowanie podłoża-projektu umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie etykiety. Co szczególnie ważne nie pojawia się tu konieczność zastosowania oddzielnej etykiety przedniej i tylnej, co znacznie redukuje koszty produkcyjne.

Harlands Labels jest częścią koncernu Clondalkin Specialist Packaging Division. Posiada fabryki w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. W naszym kraju zakład mieści się w Lublinie.

Etykiety wrap & peel firmy Harlands Labels