Etykiety z folii samoprzylepnej


Jeszcze jedną cechą, którą podkreśla Rachel Oakley jest dostępność usługi. - Co szczególnie ważne przy wykorzystaniu naszego centrum dystrybucji w Niemczech oferujemy usługę Fasson Durables Exact wszystkim naszym klientom w całej Europie. Jest to szczególnie wygodne dla najważniejszych rynków produkcji dóbr trwałego użytku w Europie Środkowo - Wschodniej - ocenia Oakley.

Fasson Durables, to folie na etykiety o dużej stabilności wymiarowej i odporności na wpływy zewnętrzne, m.in. wysokie temperatury i substancje chemiczne.

Są one łączone ze specjalistycznymi klejami spełniającymi potrzeby zarówno powierzchni, na którą przyklejana jest etykieta jak i środowiska usługowego. Wszystkie wymienione etykiety są w stosowanej w branży motoryzacyjnej i posiadają certyfikat zgodności ze standardem UL969, czyli międzynarodową normą dotyczącą znakowania i etykietowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Avery Dennison jest wiodącym światowym producentem materiałów samoprzylepnych, taśm i etykiet, materiałów biurowych, znaczników do stosowania w handlu detalicznym i specjalistycznych środków chemicznych.

Firma ma główną siedzibę w Kalifornii w USA i 275 zakładów produkcyjnych i obiektów handlowych w 49 krajach na całym świecie. Zatrudnia ok. 22 tys. osób. Polski oddział zlokalizowany jest w Pruszkowie.

Globalna sprzedaż firmy kształtuje się na poziomie blisko 5,5 miliardów dolarów. Od połowy lat 60. jest ona notowana na nowojorskiej giełdzie. Obecnie zajmuje 412 pozycję na liście największych przedsiębiorstw amerykańskich Fortune 500.