Fach-Pak rozwija skrzydła w Niemczech

Fach-Pak rozwija skrzydła w Niemczech
Wraz z początkiem nowego roku swoją oficjalną działalność w Niemczech rozpoczęła spółka Fach-Pak Germany GmbH. Jest to kolejny krok w kierunku ekspansji słupskiego przedsiębiorstwa, które na rynku niemieckim funkcjonowało do tej pory na zasadzie biura handlowego. Nowo powołana spółka zajmować się będzie przede wszystkim dystrybucją produktów Fach-Pak Sp. z o.o. Sp. k. na terenie Niemiec oraz krajów Europy Zachodniej. Prezesem nowej spółki został Sławomir Budrewicz, a dyrektorem zarządzającym - Christian Oel. Za bezpośredni kontakt z klientami odpowiadać będą Simone Luigs-Burmann oraz Marco Hartmann.

- Do tej pory to przede wszystkim niemieckie firmy z naszej branży eksportowały z powodzeniem swoje towary za wschodnią granicę - powiedział Tomasz Budrewicz, prezes Fach-Pak. - Firma Fach-Pak dokonuje przełomu w tych praktykach i oferuje odbiorcom z Niemiec polskie opakowania bardzo wysokiej jakości, dowodząc tym samym nieograniczonych możliwości rozwoju i konkurencji na rynku międzynarodowym. Produkty "Made by Fach-Pak" już dzisiaj odnoszą sukcesy na zachodnich rynkach i udowadniają, że polskie - znaczy dobre.

Nowo utworzona firma przejmie kontrolę nad biurem sprzedaży w Londynie oraz brytyjskim rynkiem. W siedzibie przedsiębiorstwa w Rüthen znajduje się największy z trzech magazynów Fach-Pak w Europie o powierzchni ponad 10 tys. metrów kwadratowych.

Fach-Pak to firma produkcyjno-handlowa założona w 2003 roku przez Sławomira Budrewicza. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. produkcją palet i pojemników z tworzyw sztucznych przede wszystkim dla firm z sektora przetwórstwa żywności. Na początku ubiegłego roku spółka zapowiedziała przeznaczenie znacznych środków na rozwój firmy. Realizując ten plan, zainwestowano w nowe formy, a także w rozbudowę infrastruktury i parku maszynowego. W ubiegłym roku w ofercie firmy pojawiły się własne palety higieniczne, pojemniki izolowane i skrzyniopalety.

Fach-Pak


Czytaj więcej: Opakowania 1108

Palety, skrzyniopalety, pojemniki, skrzynki, kontenery IBC, zbiorniki, wózki transportowe i termoizolacyjne
 

Palety, skrzyniopalety, pojemniki, skrzynki, kontenery IBC, zbiorniki, wózki transportowe i termoizolacyjne TKT, wanny wychwytowe, kubły budowlane

Polska