Folie do zabezpieczania powierzchni metalowych firmy Novacel

Folie do zabezpieczania powierzchni metalowych firmy Novacel
Firma Novacel wprowadza na rynek nowe rodzaje folii przeznaczonych do zabezpieczania powierzchni metalowych. Premierę produktów zaplanowano na początek października, kiedy to w Las Vegas odbędą się targi przemysłu metalowego Metalcon.

Firma NOVACEL jest jednym z liderów, jeśli chodzi o światową produkcję folii do zabezpieczania powierzchni produktów przemysłowych. Koncern funkcjonuje w ponad 60 krajach na pięciu kontynentach. Poprzez swoich przedstawicieli jest obecna również w Polsce. Jednym z nich od 10 lat jest firma Propak.

W ostatnim czasie przedsiębiorstwo opracowało kolejne innowacyjne i skuteczne rozwiązania polegające na zabezpieczaniu wstępnie lakierowanych powierzchni metalowych na linii spieniania płyt warstwowych. Produktem dzięki, któremu takie zabezpieczenie jest możliwe jest folia Novacel 9042.

- Folia Novacel 9042 jest koekstruzyjną folią zabezpieczającą o grubości 33 ?m, przezroczystą i bezbarwną, wykonaną na bazie poliolefin. Nakładana w temperaturze otoczenia ma atłasową fakturę i podkreśla walory zewnętrzne powierzchni płyt warstwowych. Dostarczana jest w szpulach o długości 3000 metrów, co pozwala zmniejszyć częstotliwość ich wymiany i w szerokościach do 2600 mm. Poddana obróbce anty-UV, folia Novacel 9042 wytrzymuje działanie czynników zewnętrznych przez okres trzech miesięcy - tłumaczy Ewa Zielińska, z serwisu prasowego UBIFRANCE, Misji Ekonomicznej Ambasady Francji, obsługującego firmę Novacel.

folia Novacel


To nie koniec nowości oferowanych przez Novacel. Kolejną jest folia służąca do zabezpieczania powierzchni metali powlekanych. Jest to folia Novacel 4154.

Co wiadomo o tym produkcie? Zastosowano w nim przyjazną dla środowiska akrylową dyspersyjną masę adhezyjną. Ta przezroczysta i bezbarwna folia grubości 35m?, wykonana również na bazie poliolefin, poddana obróbce anty-UV, dostarczana jest w długościach od 1500 do 5000 metrów.

Ostatnim produktem, którym chce się pochwalić Novacel jest folia Novacel 9371. Jej przeznaczeniem jest zabezpieczanie lakierów metalizowanych i matowych "cool colors".

Jest to produkt, bezbarwny, powstały na bazie poliolefin, zabezpieczony przed działaniem promieniowania ultrafioletowego. Folia umożliwia szybką kontrolę zabezpieczonej powierzchni. Wytrzymuje działanie czynników zewnętrznych przez okres trzech miesięcy i świetnie nadaje się do zastosowania w branży budowlanej.

Czytaj więcej: Folia 292 Nowości 239Forum

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Ramones

Własna firma produkcyjna 2018-04-30

Reportaże