"Innowacyjne urządzenia w przemyśle" - dni otwarte firmy Kanitech

"Innowacyjne urządzenia w…

W dniach 21-24.06.2022 r. w siedzibie firmy Kanitech w Wielgolesie Brzezińskim odbyły się dni otwarte, których hasłem i motywem przewodnim były "Innowacyjne urządzenia w przemyśle". Wydarzenie objęły patronatem takie przedsiębiorstwa jak: Audia Plastics, Uniform Color, Washington Penn, Aboni, Cemas Elettra, Frigel, Kosmek, Plasmac, Tria, ST Soffiaggio Tecnica, Syncro Group, Maguire, F.lli Virginio, Euroviti, Yushin, Vismec i Negri Bossi. Stanowiło ono swoistą kontynuację spotkań pod nazwą Dni Technologii, które Kanitech organizował od 2017 r. w cyklu 2-letnim.

Dni otwarte były doskonałą okazją dla klientów do zapoznania się z organizacją firmy Kanitech i jej produktowym portfolio, jak również do wymiany zdań i cennych doświadczeń. Z kolei organizator zyskał szansę zaprezentowania uczestnikom oferowanych urządzeń podczas pracy.

Rok 2022 jest niezwykle ważny dla firmy Kanitech, zwłaszcza ze względu na niedawne otwarcie nowego działu handlowego poświęconego maszynom wtryskowym i automatyzacji - w jego ofercie można znaleźć chociażby wtryskarki Negri Bossi, roboty Yushin, zgrzewarki Cemas Elettra czy też komponenty układów plastyfikujących od Euroviti. W ramach działu, poza dostawą maszyn, Kanitech oferuje klientom opcję prowadzenia doradztwa procesowego, a także doradztwa pod kątem organizacji produkcji. Warto przy tym wspomnieć, że działem skupiającym się na wtrysku i automatyzacji kieruje w przedsiębiorstwie Hubert Tyszko, posiadający 11-letnie doświadczenie w pracy w branży automotive dla największych europejskich koncernów.


dni-otwarte-kanitech-2022-004

- Myślę, że na ten moment nasza oferta jest kompletna. Obejmuje ona od systemów rozładunku granulatu, przez transport podciśnieniowy, układy suszenia, dozowania i mielenia, po linie do regranulacji, centralne systemy chłodzenia i jednostki stanowiskowe - wszystko to mieści się w naszym pierwotnym dziale handlowym dotyczącym peryferiów i chłodnictwa, z którym zaczynaliśmy naszą działalność; mamy tu urządzenia marek wielu renomowanych producentów. Do tego dochodzi oczywiście nowo utworzony dział poświęcony wtryskarkom i automatyzacji. Są również produkty, które nie zostały sklasyfikowane w żadnym dziale, takie jak maszyny do wytłaczania z rozdmuchem firmy Soffiaggio Tecnica - tą grupą zajmuję się osobiście. Mamy tu urządzenia do rozdmuchu 3d, a także maszyny do rozdmuchu z głowicami akumulacyjnymi dedykowanymi dla dużych pojemności - opowiada Michał Królik, dyrektor zarządzający firmy Kanitech.


dni-otwarte-kanitech-2022-013

- Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Kanitech za zaproszenie nas do udziału w dniach otwartych i konferencji jako partner główny wydarzenia. Jest to dla nas doskonała okazja, by po trudnym okresie pandemii, w którym nie mogliśmy się spotykać z klientami, odświeżyć kontakty i przedstawić naszą ofertę. Mamy też szansę by zapytać klientów, jak nasza firma może im pomóc w tych niełatwych czasach dla rynku tworzyw, na którym panuje duży niedobór surowców, wzrastają ceny i występuje wiele innych problemów natury logistycznej - mówi Dariusz Saska, dyrektor sprzedaży (Europa) w firmie Audia Plastics.


Dozowniki grawimetryczne, suszarki próżniowe, systemy do kontroli wydajności linii wytłaczania, urządzenia do rozładunku big-bagów i oktabin, mieszadła zewnętrzne

Polska

Reportaże

Forum