Inspiracja kolorów

Doświadczeni koloryści z firmy Finke opracowali gotowe do użycia systemy dodatków dla tych czterech trendów. Kolorowy BOX Inspiracja 2017 zawiera sześć próbek dla każdego z w/w motywów kolorów, dając pierwsze wrażenie wyglądu, które można tworzyć z tworzyw sztucznych i barwników. Projektanci, managerowie produktów i przetwórcy tworzyw sztucznych mogą oszacować estetyczny wygląd i mieć pewność, że koncepcja kolorystyki jest z technicznego i ekonomicznego punktu widzenia możliwa do wykonania.

Karl Finke GmbH & Co. KG z siedzibą w Wuppertalu jest jednym z największych prywatnych, średniej wielkości producentów masterbatchy dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie. Wysokowartościowe masterbacze, farby w płynie, farby w paście i preparaty pigmentowe w postaci proszku znajdują zastosowanie w opakowaniach do kosmetyków i żywności, w przetwórstwie wtryskowym, w barwieniu technicznych części konstrukcyjnych, foliach oraz w przemyśle motoryzacyjnym i meblowym.

Firma, mająca ponad 65 lat doświadczenia, posiadająca certyfikaty ISO 9001, 14001 i 50001 prowadzi swoich klientów od projektu do produkcji seryjnej ich wyrobów. Najnowocześniejszy technicznie sprzęt gwarantuje optymalne rozwiązania w zakresie techniki stosowania i kolorystyki we własnym
laboratorium lub na miejscu u klienta.

Jako przedsiębiorstwo niezależne od koncernów, firma Karl Finke GmbH & Co. KG utrzymuje bazy dystrybucyjne w wielu krajach i eksportuje swoje wyroby na cały świat.

Finke inspiration box


Źródło: Karl Finke GmbH & Co. KG