Kanister K 5SOR doceniony przez gości Taropaku

Kanister K 5SOR doceniony…
Kanister K 5SOR, zgłoszony przez spółkę Suwary SA do konkursu targów Taropak, otrzymał prestiżową nagrodę: Złoty Medal 2016 - Wybór Konsumentów, uzyskując 32,79 proc. głosów internautów i zwiedzających targi. Laureat tego konkursu jest wybierany spośród produktów, które w danym roku otrzymały Złoty Medal MTP.

Kanister K 5SOR o pojemności 5 l oraz masie 230-270 g, wykonany jest w technologii wielowarstwowej barierowej coex. Przeznaczony jest do pakowania ciekłych materiałów niebezpiecznych z grupy pakowania II i III o gęstości do 1,4 g/cm sześc.

Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży opakowaniowej. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

Wręczenie nagrody odbędzie się w czasie prestiżowej Gali wręczenia nagród Złoty Medal - Wybór Konsumentów w pierwszym kwartale 2017 roku.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana - po wnikliwej ocenie ekspertów - innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.

Suwary


Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w czasie targów, gdzie swoje głosy można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów na stronie internetowej.

Czytaj więcej: Opakowania 1245

brak
 

Produkcja opakowań: butelki, kanistry, konewki, trójkąty strzegawcze, tablice

Polska