Koło ręczne do montażu wskaźnika grawitacyjnego

Koło ręczne do montażu wskaźnika…
Firma Elesa+Ganter powiększyła swoją ofertę o nowy model koła ręcznego zaprojektowanego do współpracy ze wskaźnikami grawitacyjnymi serii GA02, GA12 oraz GW12. Nowy produkt nosi oznaczenie VDSC-XX i jest wyposażony w specjalnie ukształtowane gniazdo w centralnej części koła, które umożliwia szybki i estetyczny montaż wybranego wskaźnika. Koło ręczne wyposażone we wskaźnik to zestaw pełniący jednocześnie funkcję napędu dla mechanizmu regulacyjnego oraz wskaźnika jego aktualnej pozycji.

Koło VDSC-XX zostało wykonane z technopolimeru na bazie poliamidu. Posiada stalową piastę oksydowaną na czarno z otworem wykonanym w tolerancji H7. Dostępne jest w trzech średnicach: 125, 160 i 200 mm i wyposażone w rękojeść obrotową typu I.621 lub rękojeść obrotową składaną typu IR.620.

Montaż wskaźnika odbywa się za pomocą poprzecznego wkrętu dociskowego umieszczonego w piaście koła. Przed zamocowaniem wskaźnika należy go ustawić w pozycji wyjściowej, od której zliczane są obroty wałka. Jeśli konieczne jest zastosowanie koła VDSC-XX bez wskaźnika położenia, istnieje możliwość zamontowania zaślepki serii CP-XX do zamaskowania otworu pod wskaźnik.

Koło ręczne VDSCbrak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska