Kreisel w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń

Kreisel w Stowarzyszeniu na Rzecz Systemów Ociepleń
Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) umacnia swoją pozycję reprezentanta polskiej branży ETICS. W działalność organizacji włączyła się kolejna, czwarta już w tym roku firma - Kreisel Technika Budowlana, producent materiałów budowlanych, w tym systemów ociepleń ścian zewnętrznych.

- Firma Kreisel z ogromną radością i entuzjazmem przystępuje do programu SSO - mówi Sylwia Srogosz, dyrektor ds. produkcji i wdrożeń w Kreisel. - Stowarzyszenie jest w naszym pojęciu nadzieją dla polskiego rynku budowlanego. SSO to doskonała platforma wymiany doświadczeń i wiedzy. Udział w projektach Stowarzyszenia stwarza ponadto możliwość pozostawania w centrum zachodzących zmian w dziedzinie budownictwa. Firma Kreisel widzi obopólne korzyści z takiej współpracy. Sprawy związane z nowoczesną techniką, oszczędnością energii i ochroną środowiska były zawsze priorytetem dla naszej firmy. Zakres działalności Stowarzyszenia na rzecz Systemów Ociepleń oraz zrzeszone w nim grono pozwala wiązać duże nadzieje z rozwojem rynku ETICS w jego najbardziej nowoczesnej formie.

Prezes SSO Jacek Michalak zwraca uwagę, że przystąpienie kolejnej firmy do Stowarzyszenia jest potwierdzeniem poparcia branży dla realizowanej przez organizację misji.

- Dzięki stale zwiększającemu zaangażowaniu producentów systemów ociepleń w prace Stowarzyszenia nasz głos na rzecz jakości na polskim rynku ETICS staje się coraz bardziej słyszalny - mówi Michalak. - Liczymy, że dociera on do wszystkich uczestników procesu budowlanego, począwszy od twórców prawa budowlanego, przez inwestorów, zarządców i projektantów, sprzedawców materiałów budowlanych i wykonawców, po organa kontroli i nadzoru budowlanego. Zrozumienie znaczenia kanonów jakościowych oraz wiodącej roli producentów materiałów budowlanych w rozwoju technologii i rynku jest bowiem kluczowe dla powodzenia inwestycji w ocieplenie w nowych i istniejących budynkach.

Czytaj więcej: Budownictwo 171