Lerg przejął producenta opakowań elastycznych

Lerg przejął producenta opakowań… Zarząd spółki Lerg poinformował o objęciu w dn. 8 września całości udziałów w firmie Marpol SA. Akwizycja jest elementem długofalowej strategii Lerg i ma umocnić pozycję obu podmiotów na rynku.

Spółka Marpol z siedzibą w Ignatkach k. Białegostoku powstała w 1994 roku i obecnie zatrudnia około 140 osób. Oferta produktowa spółki obejmuje folie polietylenowe (także termokurczliwe), polipropylenowe (m.in. powlekane klejem do łączenia na zimno typu "cold seal") oraz folie laminowane wytwarzane na bazie tworzyw sztucznych (folie PE, PE-EVOH, OPP, cPP, OPET, cPA, OPA) oraz papieru. Firma wykonuje nadruki powierzchniowe jak i międzywarstwowe w technice fleksograficznej do 10 kolorów. Ofertę uzupełnia kompleksowa usługa przygotowania form drukowych.

Podstawowa działalność spółki Lerg z podkarpackiego Pustkowa obejmuje produkcję i eksport żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.

Czytaj więcej:

Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Aktualizacja

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska

Reportaże

Forum