Małe i estetyczne zamknięcie

Małe i estetyczne zamknięcie… Nowe zamknięcie do tubek 19 mm produkowane przez RPC Zeller Plastik Zell jest pierwszym wciskanym, uchylnym zamknięciem do tubek tak małej wielkości w standardowym asortymencie.

Zamknięcie o wadze 1,2 g jest wciskane na ramiona tubek i może być skierowane w stronę nadruku w celu wykorzystania dodatkowych możliwości zdobniczych. Ponadto jego zewnętrzne wymiary są zgodne ze średnicą tubki.

Błyszczące wykończenie powierzchni pomaga stworzyć atrakcyjny efekt na półce, a wygląd zamknięcia można dodatkowo wzbogacić, korzystając z wysokiej jakości zdobień wykonywanych na przykład w technice tłoczenia na gorąco wokół całego zamknięcia. Do wyboru są zamknięcia z otworem 1,5 mm lub 3 mm.

Użytkownikom końcowym zamknięcie oferuje łatwe otwieranie i zamykanie jedną ręką. Co równie ważne, dzięki uchylnej konstrukcji zamknięcie pozostaje na pojemniku i nie może zginąć, co stanowi dużą przewagę nad często używanymi prostymi zakrętkami.

Typowe zastosowania obejmują opakowania próbek, zestawów oferowanych przez linie lotnicze i hotele oraz takich produktów jak balsamy do ust, kremy i emulsje.

rpc


Źródło: Zeller Plastik Zell

Czytaj więcej: