Manfred Hackl Ambasadorem Roku w Recyklingu Tworzyw Sztucznych

Manfred Hackl Ambasadorem…

Podczas, zakończonych niedawno targów Plastics Recycling Show Europe w Amsterdamie, Manfred Hackl, prezes zarządu EREMA Group GmbH, otrzymał honorowy tytuł Ambasadora Roku w Recyklingu Tworzyw Sztucznych. Wyróżnienie to jest przyznawane osobom szczególnie zaangażowanym rozwój recyklingu tworzyw sztucznych.  

Manfred Hackl jest związany z koncernem EREMA od 1995 roku; przed dołączeniem do zespołu zarządzającego był odpowiedzialny za rozwój produktu i wprowadzenie na rynek technologii VACUREMA, która skutecznie i efektywnie kosztowo zamykała obieg surowców w segmencie bottle-to-bottle. Sprawując obecnie funkcję prezesa zarządu Grupy EREMA oraz pełniąc różne funkcje w znanych krajowych i międzynarodowych stowarzyszeniach, promuje recykling tworzyw sztucznych i gospodarkę o obiegu zamkniętym w całej branży, regionalnie i w całej Europie - zwłaszcza na szczeblu UE - zachęcając wszystkich w branży do wspólnej pracy.

- Nagrodę Ambasadora Recyklingu Roku dedykuję pracownikom Grupy EREMA. W tym roku obchodzimy 40-lecie naszej działalności, a ta nagroda, podobnie jak wiele innych, które na przestrzeni lat otrzymaliśmy za nasze technologie, pokazuje że możemy być bardzo dumni z tego, co udało nam się w tym czasie wspólnie osiągnąć i zrealizować - mówi Manfred Hackl. Tylko w ubiegłym roku wytłaczarki dostarczone przez spółki z grupy EREMA zapewniły dodatkowe 1,6 mln ton mocy przerobowych w zakresie recyklingu.

2023-05-erema-group-hackl-ambassador-03
Manfred Hackl, prezes zarządu Grupy EREMA (Foto: EREMA)

Reportaże

Forum