Mettler Toledo wzbogaca się o rentgen

Mettler Toledo wzbogaca się o rentgen
Mettler Toledo przejmuje dział rentgenowskiej kontroli produktów firmy Smiths Detection.

Mettler-Toledo poinformowała o przejęciu działu kontroli produktów firmy Smiths Detection oraz o zamiarze kontynuowania znanej marki systemów rentgenowskiej kontroli żywności Eagle. Dział odpowiedzialny za markę Eagle, znany dzięki swoim zaawansowanym produktom kontrolnym oferowanym od 1998 r., będzie funkcjonował jako osobna jednostka korzystająca z istniejących kanałów handlowych i usługowych.

Ta ekspansja biznesowa pozwoli klientom używającym produktów Eagle skorzystać na udoskonaleniu obsługi i pomocy technicznej, możliwemu dzięki większej sieci specjalistów pomocy technicznej i rozbudowanemu wsparciu. Ponadto dział odpowiedzialny za markę Eagle stanowi teraz część działu kontroli produktów firmy Mettler-Toledo, którego głównym celem jest ułatwianie producentom żywności spełniania wymagań związanych z kontrolą. Nabycie nowego działu pozwala firmie Mettler-Toledo zwiększyć zaangażowanie w rynek rentgenowskiej kontroli żywności, z czym będą się wiązały dalsze inwestycje w rozwój technologii i aplikacji.

Systemy Eagle do kontroli rentgenowskiej mogą wykrywać takie zanieczyszczenia, jak m.in. tworzywa, metal, szkło, kamień i kość, a przy tym umożliwiają kontrolę masy, ocenę poziomu napełnienia opakowań i analizę zawartości tłuszczu.

Firma Mettler Toledo jest jednym z największych dostawców systemów ważących na świecie. Jej produkty wysokiej jakości są używane w laboratoriach, jak również w zastosowaniach przemysłowych i w detalicznej sprzedaży opakowań i produktów żywnościowych.

Czytaj więcej: Przejęcia 183 Ze świata 317

brak
 

Firma jest dostawcą systemów do wykrywania zanieczyszczeń w opakowaniach

Polska